Děti krále

Děti krále https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446526/bmid_deti-krale-hmW-446526.jpg 5 10 2

Do městečka má už brzy přijet král, který se rozhodl adoptovat pět osiřelých dětí. Nastane velké pozdvižení – je přece potřeba, aby mu děti připravily nějaké pořádné dary a udělaly na něj dojem! A tak se všechny pustí do práce... Kniha Děti krále od Maxe Lucada vyšla poprvé v roce 1994 a od té doby si získala srdce mnoha čtenářů. Laskavým způsobem nám totiž připomíná nadčasovou pravdu, že nás nebeský Otec miluje takové, jací jsme – bez ohledu na to, zda máme nějaký talent, jestli jsme chytří či populární. Toto poselství o Boží bezpodmínečné lásce se Maxovi Lucadovi podařilo skloubit s příběhem, který je dětem dobře srozumitelný a dospělé vede k zamyšlení nad tím, zda mají ve svém životě čas na opravdu důležité věci.... celý text

Náboženství Pro děti a mládež
Vydáno: , Samuel

Children of the king , 1994

Bonda
25.02.2024 5 z 5

Jednoduché a obsahové skvělé. Není třeba snažit se druhé oslnit. Chápu, že postava krále je zároveň symbol. Ale myslím, že vůbec nevadí, když tuhle náboženskou rovinu s dítětem při čtení pomineme. Příběh dává krásný a perfektní smysl i bez toho.

sadlo
25.07.2021

Útlá kniha, ale krásné ilustrace a krásné čtení, které nutí k zamyšlení a hlavní myšlenku nutí rozvést.