SabinaV. SabinaV. komentáře u knih

Příšerné paměti Odvážňákových Příšerné paměti Odvážňákových Ahmet Zappa

Kniha se mi moc líbila, doporučuji! :-)

06.02.2014 5 z 5

Doupě nestvůry Doupě nestvůry Robert Lawrence Stine

Neřekla bych, že tato kniha je hororová. Myslím, že obluda v knize je vhodná spíše do pohádek.
Velmi jednoduchý děj, který mne pohltil jen na několik stránek.

03.02.2014 2 z 5

Přepadení pro pokročilé Přepadení pro pokročilé Terry Deary

Lepší je 1. díl, protože tam je méně postav, a v ději knihy se dá lépe orientovat. Ale i tak stojí tento díl za přečtení :-) .

25.01.2014 4 z 5

Sama doma Sama doma Jacqueline Wilson

První kniha, kterou jsem od J. Wilsonové četla. Od té doby co jsem ji přečetla, tak vždy když přijdu do knihovny, hledám nové knížky od J.W.

18.01.2014 5 z 5

Pusinka Pusinka Jacqueline Wilson

Čte se to úplně samo! Jacky prostě nikdy nezklame.

18.01.2014 5 z 5

Já nejsem trapnej Já nejsem trapnej Jim Smith

Je to furt to samý. Darren pije limonádu, Darren otravuje Barryho, Barry hraje automatickou mámu, a to se pořád opakuje... Prostě nuda.

17.01.2014 2 z 5

Dvojčata v průšvihu Dvojčata v průšvihu Jacqueline Wilson

Nejlepší kniha od Wilsonové, jakou jsem četla. Snad k tomu přispělo i to, že já mám taky dvojče, a tuto knihu jsem četla, když mi bylo stejně jako Ruby a Garnet - tedy deset let.

15.01.2014 5 z 5

První slzy První slzy Jacqueline Wilson

Skvělé, Sally jsem si hned oblíbila.

15.01.2014 4 z 5

Horory na dobrou noc Horory na dobrou noc Anthony Horowitz

Není to zrovna horor, ale i tak se mi to líbilo.

09.01.2014 4 z 5

Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria) Případ vraždící slepice (Černočerná mystéria) Sandra Grimm

Čekala jsem spíš nějakou dětskou detektivku nebo tak něco. Většina případů je hodně předvídatelná. Ale je to dobrá oddechovka.

09.01.2014 4 z 5

Démon a zloděj Démon a zloděj Darren Shan (p)

O něco míň strašidelný, než 1.díl. Jenom nevím, jestli je to dobře nebo ne:-). Jinak jsem si více oblíbila Grubbse, a navíc je mi v této knize už od začátku jasné, jaká je pravda o Artovi. I přesto je moje hodnocení velmi kladné :-).

05.01.2014 5 z 5

Doktor Proktor a velká loupež zlata Doktor Proktor a velká loupež zlata Jo Nesbø

Nejlepší je podle mne 2.díl, ale ani tenhle není vůbec špatný:-).

03.01.2014 5 z 5

Rodrick je king Rodrick je king Jeff Kinney (p)

Nejvícekrát přečtená knížka v mojí knihovně. Přesněji řečeno: Přečetla jsem ji dvanáctkrát.

03.01.2014

Dobrá kniha, jenom mi připadá trochu nedomyšlené, že nakonec Montague říká, že mrtvé děti mu říkají příběhy o své smrti a přitom tam je několik příběhů, kde ty děcka neumřou.

02.01.2014 4 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Já jsem knihu četla jen do poloviny, pak jsem se neudržela, přeskočila na posledních 5 stran a když jsem zjistila, jak kniha končí, už jsem nechtěla číst, jak je Jodie skvělá ségra a pak o tom že si zlomí vaz, to je prostě hrozné.Takže jsem ji úplně
nedočetla nikdy, ale i tak se odvážím ji ohodnotit:-).

25.12.2013 4 z 5

Vetřelci Vetřelci E. E. Richardson

Někdy už byl asi autor zoufalej, čím by mohl knihu prodloužit, a časté hádky mu přišly jako dobré řešení. Mne to ale docela nudilo, a tak jsem byla ráda, když se Cassie s Damonem konečně usmířila. Jinak skvělá kniha :-).

Proč se to ale sakra jmenuje Vetřelci?

25.12.2013 4 z 5

Pozor na to, co si přeješ... Pozor na to, co si přeješ... Robert Lawrence Stine

Dobrá knížka, ale jakoby to nepatřilo do Husí kůže. Není to vůbec strašidelný, jak jsem čekala:(.

23.12.2013 2 z 5

Vytí na měsíc a jiné trapasy Vytí na měsíc a jiné trapasy Tim Collins

Zajímavé je, jak se na začátku seznamujete s úplně novou postavou, později do děje vstupuje už známá postava z 1.deníku (Chloe), a nakonec se do příběhu vecpe i autor 1.deníku (Nick).

23.12.2013 5 z 5

Zeď čtení trávy Zeď čtení trávy Ivona Březinová

Ze začátku dobré, pak nuda

22.12.2013 3 z 5

Úžasné tělo Úžasné tělo Jack Challoner

Nikdy by mě nenapadlo, že i encyklopedii můžete číst několikrát po sobě, a přitom se neunudit k smrti, až tahle kniha mě přesvědčila o tom, že to je možné:-).

22.12.2013 5 z 5