Úžasné tělo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ilustrovaná pokladnice informací, mýtů, kuriozit i historek týkajících se lidského těla… V sérii již vyšlo: Úžasní koně, Úžasní psi Už jste se někdy podívali do svého těla? Že to nejde? Ale to víte, že ano! Tahle knížka vás zve na báječnou cestu lidským tělem. Společně budeme bořit zavedené mýty, pobavíte se různými kuriozitami, ale také se dozvíte spoustu zajímavých faktů z anatomie, fyziologie, medicíny, historie či mytologie. Svět skrývající se uvnitř vašeho těla (a taky na jeho povrchu) vás dočista ohromí. Věděli jste třeba, že jste majiteli 70 kilometrů nervů? Tohle všechno a ještě mnohem víc na vás čeká na stránkách tohoto průvodce fascinující říší zvanou lidské tělo. Překrásné barevné obrázky, fotografie, tabulky, články učené i vtipné. Spavá nemoc vás u toho rozhodně nepostihne....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/108374/uzasne-telo-fakta-a-zajimavosti-108374.jpg 4.98
Žánr:
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Metafora
Orig. název:

Amazing body

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Úžasné tělo

Přidat komentář
SabinaV.
22.12.2013

Nikdy by mě nenapadlo, že i encyklopedii můžete číst několikrát po sobě, a přitom se neunudit k smrti, až tahle kniha mě přesvědčila o tom, že to je možné:-).

superrodina
09.02.2012

Tahle kniha nemá chybu. Pro děti, pro dospělé, je prostě super. Bavíte se a přitom se učíte a dovzídáte nové věci. Nemůžeme se doma od ní odtrhnout!!!!!!


Autor a jeho další knihy

Jack Challoner
britská

všechny knihy autora

Kniha Úžasné tělo je:

v Přečtených9x
v Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce4x