Sabii14 Sabii14 komentáře u knih

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Tato kniha mě uchvátila. Už hned ze začátku byl příběh velmi zajímavý a postupem i napínavý..
Nějaké části byly velmi strašidelné. Nemám vůbec v lásce Tori narozdíl od Simona a proto doufám že on zůstane na dobré straně :-) Zjištění co se stalo z Dereka mě moc nepřekvapilo ale dobrý nápad..
Teším se na čtení dalšího dílu

23.10.2015 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Kniha se mi líbila, sice tam byly nějaké ty maličkosti, které se mi až tak nelíbily ale byla jsem spokojená.
Konec velmi smutný nečekala jsem ho ale jinak velmi pěkná knížka..

22.10.2015 4 z 5

Tygrova plavba Tygrova plavba Colleen Houck

Úžasný! Zatím mě tenhle díl bavil nejvíc. Moc si přeju aby Kelsey byla s Renem ikdyž mám ráda i Kišana, ale Ren je Ren :-)
Kniha byla plná dobrodružství, lásky i zábavy.
Konec byl velmi dobrý a jsem moc zvědavá jak to bude pokračovat..

19.08.2015 5 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

Knížka mě bavila, ale přišla mi velmi zdlouhavá než se vydali plnit další úkol.Hodně mi tam chyběl i Ren, proto mě velmi překvapil konec když ho konečně zachránili. Proto se rychle vrhnu na další díl a jsem zvědavá jak to dopadne :-)

11.08.2015 5 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Ze začátku jsem byla zklamaná že v příběhu byla nová postava Noel. Potom se tam však objevil Derren i Larissa. Příběh byl velmi zajímavý a konec překvapivý. Čtení jsem si užila a s koncem jsem byla velmi spokojená :-)

04.08.2015 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Příběh prostě skvělý. Velmi se mi líbilo jejich cestování a další zážitky i zpívání.. Jsem ráda že nakonec dcerku měly a taky že se vrátili k jejich cestování. S Lily jsem byla taky spokojená a s koncem knížky také. Naprosto pěkné...

19.06.2015 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Tenhle díl mě určitě bavil víc než první. Knížka se mi četla dobře a velmi mě bavila.
Dokonce jsem si oblíbila i Shaye ikdyž mi je trošku líto Rena. Nečekala jsem že se to v knížce všechno tak zamotá ale jsem spokojená. Byl to moc dobrý díl a bylo tam hodně akce. Je mi hrozně líto Ansela...
Těším se na čtení dalšího dílu :-)

31.05.2015 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Začíná to být zajímavé a citlivější na vztahy :) Můžu zase říct že mě příběh moc bavil a i překvapil..

28.04.2015 5 z 5

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Kniha se mi četla dobře. Byla velmi napínavá a i strašidelná což jsem uvítala :)
Nečekala jsem tak překvapivý konec a byla jsem s tím spokojená...

28.04.2015 4 z 5

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Tak... poslední díl mě potěšil, ale i trochu zklamal. Konec jsem nečekala tak smutný :( Ale v tomhle díle byla u každé z postav velká odvaha, hlavně v Sorganovi. Překvapila mě i smrt Leji.
Byla jsem ale maximálně spokojena se všemi díly a taky se šťastným koncem Neilin a Awrixelem. Dokonce i Terien i když přišla o Sorgana :( Na tomhle díle mi vadila jedině jeho smrt jinak bezvadná knížka i předešlé ostatní :-)

Věž zkázy Věž zkázy Michaela Burdová

Druhý díl skončil hodně zajímavě a já byla ráda že jsem se mohla hned vrhnout na třetí díl.
Začíná to být velmi zajímavé než to bylo doteď. Nemůžu se rozhodnout jaký díl mě zatím bavil nejvíce.. Tenhle díl vážně super, nebyla jsem zklamaná :)

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

V druhém díle je více akce.. Líbí se mi že v příběhu je více postav, které jsem si velmi oblíbila, ale nejvíce mě samozřejmě baví Neilin s Awrixelem :)

Půlnoční palác Půlnoční palác Carlos Ruiz Zafón

Knížka byla zajímavá, ale někdy moc zdlouhavá. Líbilo se mi že v příběhu byly zapojeny všechny postavy. Velmi mě překvapilo že se z normálního příběhu stal tajemný a napínavý.. Konec byl trošku smutný, ale knížku jsem si užila

26.04.2015 4 z 5