Rosie5 Rosie5 komentáře u knih

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Jsem fanoušek A. Marsons celá série je napínavá vždy do konce. Sympatické postavy ,Kim a celý její tým.
Tyto knihy doporučuji si přečist!!!

04.02.2024 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Krásná kniha o tom, že máme jít za svým cílem a nemáme se vzdát naděje za žádnou cenu. Kniha je dojemná. Ukazuje vztah starého muže a malého kluka. Velmi se mi líbila.

10.07.2017

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Trochu mi vadil americký ,,vymývací ,, styl...... ale pravda je ,že taky razím ve svém životě a v životě svých blízkých pozitivní myšlení . Když jsem maturovala ,denně jsem si opakovala,že odmaturuji na jedničky, v duchu jsem je i viděla,.Jistěže jsem se musela i učit,ale ta víra,že to zvládnu na jedničky mě opravdu hodně pomohla. Doporučuji ,si knihu přečíst .

05.07.2017 3 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Solidní detektivka,plná napětí a nečekaných zvratů, násilí, drog, zbraní a lásky. Mně se Nesbovy knihy líbí .

10.07.2017

Nejšťastnější dívka na světě Nejšťastnější dívka na světě Jessica Knoll

Když jsem začala knihu číst,myslela jsem ,že to prostě nadám,není to zrovna můj šálek kávy. Jsem ráda,že jsem tomu ještě dala šanci. Je to skvělá ,čtivá kniha, velice zajímavý děj, nedokázala jsem se od ní nakonec odtrhnout

10.07.2017 4 z 5

Já, robot Já, robot Isaac Asimov

Knihu jsem přečetla,chtěla jsem zkusit něco od tohoto autora ,ale nemůžu říct, ze by mě moc zaujala . Možnou výjimkou by mohla byt povídka Robbie, která se mi opravdu líbila,kde malá Glorie musí ubránit svého plechového kamaráda před pečující matkou. Pro někoho ovšem může být kniha velmi zábavná.

19.07.2017 3 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy. Přečetla jsem ji ,ale na mě moc sladká . Je to kniha spíš pro mladší ročníky :)

03.10.2018 2 z 5

Z temnoty Z temnoty Tina Nash

Kniha byla velice zajímavá . Příběh je podle skutečné události , docela masakr.Je strašné,,čím si ta žena prošla a nechápu ,že to nechala zajít až tak daleko . Koho baví příběhy podle skutečnosti , tak doporučuji knihu přečíst.

10.07.2017 4 z 5