Rohy89 Rohy89 komentáře u knih

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Jestli nějaký román má šokovat čtenáře ,tak je to zcela jednoznačně Nabarvené ptáče .Kniha je napsaná velmi dobře a čtivě .Čtenáře děj doslova pohltí a donutí ho zamyslet se nad dějinami minulými a současnými .Neuvěřitelné kolik toho hrdina z románu unese.......

03.04.2020 4 z 5

I třetí pokračování Jesky je naučné a uklidňující. Trošku mi vadilo stále se opakující vrácení k minulým událostem. Jinak OK.

27.03.2020 3 z 5

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Opět velmi zajímavě podaný příběh Jesky.Pro mě jsou tyto knihy velmi uklidňující a pomáhají mi si urovnat
a zklidnit své myšlenky. Celkově jim dát plynulý řád.

03.02.2020 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Poměrně napínavý hororový příběh ze slovenské Tribeče ,který začíná poměrně nevině zvědavostí a končí totálním pomateni smyslů ......

20.01.2020 4 z 5

Sandokan Sandokan Emilio Salgari

JJ klasika .Nyní jsem četl knihu prvně a až mě udivilo jak je film podle knihy téměř stejný . Jinak kniha se četla sama jedním dechem.

08.01.2020 4 z 5

Život a podivuhodná dobrodružství mořeplavce Robinsona Krusoe (převyprávění) Život a podivuhodná dobrodružství mořeplavce Robinsona Krusoe (převyprávění) Korněj Ivanovič Čukovskij (p)

Taková školní klasika , ale i tak si ji člověk rád přečte. Docela mě to vtáhlo zpět do mládí ????

03.01.2020 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Vcelku napínavý životní příběh plný utrpení a sebeobetovani.Dobře se četl .Jsem zvědavý na Cilku.

02.01.2020 4 z 5

Buchenwald : peklo na kopečku Buchenwald : peklo na kopečku Flint Whitlock

Vcelku podrobný popis .Jako je již v názvu .Prostě -PEKLO

02.01.2020 3 z 5

Spiknutí proti Hitlerovi Spiknutí proti Hitlerovi Danny Orbach

Kniha se čte velmi dobře. Poskytuje objektivní pohled na říšský odboj a jejich spletité kliky.

02.01.2020 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Kniha za mě dobrá, ale než se dostanete k hlavnímu ději, tak se musíte prokousat 150 stranami podobného popisu jak žila ,jejího města a situace , která v té době panovala .Hlavni děj je již nezapomenutelný a nechá ve vás stopu.

02.01.2020 3 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Kniha se snadno čte a nutí nás k zamyšlení nad situacemi malého koťete. V podstatě nám tato kniha představuje základ budhistického učení.

02.01.2020 5 z 5