RockMartina RockMartina komentáře u knih

Chladné ostří Chladné ostří Franziska Gehm

Toto dílo se mi opravdu líbilo. Líbily se mi změny perspektiv, vložené protokoly, novinové články...prostě všechno. Kdybych byla o něco mladší, myslím, že bych tuhle knihu fakt úplně žrala:) Doporučuji:)

01.11.2013 4 z 5

Toto dílo je podle mě nedoceněné a mám dojem, že se na něj mezi ostatními díly zbytečně zapomíná. Ale u mě je to TOP dílo. Snad nejlepší, co jsem od Kinga četla :)

31.10.2013 5 z 5

To To Stephen King

Někdy v koupelně, když je úplné ticho, mám dojem, že slyším z vodovodního kohoutku hlasy.....Ne nejsem blázen :D Tím jsem chtěla jen naznačit, že mistr znovu nezklamal a já se u tohoto veledíla fakt bála. Zajímavé je, že ty děsivější části na mě vyšly vždycky před spaním. Jak to ten King jenom dělá? :D

31.10.2013 5 z 5

Kamarádi v dobrém i zlém Kamarádi v dobrém i zlém Tina Caspari

Povinnost pro každé dítě, které je blázen do koní:)

29.10.2013 5 z 5

Martinka malou maminkou Martinka malou maminkou Gilbert Delahaye

Knihy o Martince jsem milovala jako malá Martinka:)

29.10.2013 4 z 5

Kamarádky Kamarádky Bonnie Bryant

Jedna z nejlepších knižních sérií pro děti s tématikou koní. Četla jsem jí jako malá a byla jsem naprosto nadšená. Protože tady, narozdíl od všech ostatních dívčích románů s koňmi, koně opravdu hrají hlavní roli:)

Akorát mě mrzí, že jsem vyrostla a tuhle sérii nikdy nedočetla.

29.10.2013 4 z 5

Princezna od koní Princezna od koní Jitka Komendová

Tuto knihu jsem četla asi v 11 letech. Řekla jsem si "jééé to bude o koních" a ono bohužel nebylo. Koně hráli bezvýznamnou roli kulis, zato hlavní hrdinka prožila spoustu erotických scén a já v té době jenom zírala:D

29.10.2013 1 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Veliké zklamání. Asi jsem podobných knih četla už moc...

29.10.2013 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Na tohle dílko jsem se velmi těšila a musím přiznat, že mě tedy hodně zklamalo. Příběh nemá vůbec gradaci, tajemství ani překvapivý závěr. Téma jako takové špatné není, ale zpracování nestojí za nic. Kdyby tento příběh dostal do rukou spisovatel typu Stephena Kinga, myslím, že by to by skvělý thriller.

25.10.2013 2 z 5

Jako kus masa! Jako kus masa! Josef Strauss

Jedna z nejděsivějších a nejnechutnějších knih, co jsem kdy četla...

23.10.2013 5 z 5

Krvavé koleno Krvavé koleno Laurell K. Hamilton

Sex, krev a násilí...co víc si v knize přát:) Tenhle díl je můj neojblíbenější. Že by to bylo tím, že tam nevystupuje Richard?:D

21.10.2013 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Když jsem tuto knihu v roce 2005 četla, skoro nikdo ji neznal....o pár let později se z toho stal hit a já tím ztratila jednu z oblíbených knih. Protože před filmovým zpracováním a tím velkým všeobecným boomem se mi ta kniha a vlastně celá série fakt líbila. Pak už jsem si k ní cestu znovu nenašla.

18.10.2013 3 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Překrásná kniha a (nestydím se napsat) i povedený večerníček. Už jenom kvůli tomu drsnosrstému foxteriérovi...:)

18.10.2013 5 z 5

Jiná rasa Jiná rasa Jenny Nowak (p)

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Jediná kniha, kterou jsem četla asi dvacetkrát a stále se k ní vracím už od svých jedenácti let. Kniha, která mě přivedla k fantasy literatuře, středověku, historii, hororu a ke psaní, Kniha ze které jsem čerpala na základní škole v hodinách českého jazyka - ať už se probíraly ukázky líčení, naše oblíbené knihy,....Kniha na kterou se nedá zapomenout a považuji ji za jeden ze skvostů novodobé české literatury - ať už na rovině jazykové nebo obsahové. Jiná rasa je synonymem pro dokonalost:)

16.10.2013 5 z 5

Trýzeň Trýzeň Cat Clarke

Přiznám se, moc jsem od toho nečekela. Předešlé autorčino dílo špatné nebylo, ale že bych z něho byla paf to také ne.
Naivně jsem si myslela, že tohle bude další kniha pro puberťáky s jistým "nádechem" tajemna. Ale opak byl pravdou. Tato kniha mě po dlouhé době fakt dostala. Skvěle napsaná, po jazykové stránce nemám co vytknout (překlad se výjimečně opravdu povedl) a musím říct, že jsem se dokonce i zasmála. A teď to nemyslím špatně a možná jsem fakt divná a cítila jsem to tak jen já, ale ten černý humor z některých pasáží úplně křičel a bylo to naprosto super, zase se po dlouhé době u nějaké knihy zasmát. Vřele doporučuji:)

15.10.2013 5 z 5