Renyem88 Renyem88 komentáře u knih

Tma Tma Ondřej Neff

Knihu jsem četla před několika lety. Pamatuji si, že mě bavil jen začátek.. původní myšlenka knihy vážně skvělá, ale čím víc jsem se prokousávala dějem, tím víc to bylo šílené a divné. A konec knihy vygradoval v něco opravdu nechutně podivného a vy si říkáte.. Proč?

25.04.2018 3 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Není to špatná fantasy série, ale už jsem četla lepší. Je to takový průměr pro teenagery, který neurazí, ale ani zase tak moc nenadchne. Druhá kniha se mi líbila o chlup víc, kvůli popisu pekla, který byl fakt zajímavý. Moje hodnocení je tak na 2,5 hvězdičky, víc asi ne..

09.02.2017 3 z 5

Vlk Vlk Eric Eliot Knight

Chvíli mi trvalo než jsem se úplně zorientovala v novém světě, ale od poloviny knihy se četla úplně sama. Žádný přeslazený twilight, ale hororový příběh plný akce se sympatickým hrdinou.. za mě palec nahoru.

09.02.2017 4 z 5

Zrození Zrození Mike Carey

Tak jsme se dozvěděli více o Tomově otci a bylo to fakt poutavé čtení. Příběh už dostává větší smysl a bavil mě více než v předchozích dílech. Tak 4,5 :)

13.07.2019 4 z 5

Leviatan Leviatan Mike Carey

Mně se to líbilo. Mobidicka jsem sice nikdy nečetla, ale bylo to přesně podle mého gusta. Závěrečné vraždění pohádkových zvířátek bylo na mě moc asi :D. Ale na druhou stranu bylo to dost vtipné. Hlavně ta část, kterou tady vepsal Covenant. Chtělo by to více takového cynického vražedného humoru i v hlavní lince příběhu o Tomu Taylorovi.

13.07.2019 4 z 5

Když zaklepe mrtvý Když zaklepe mrtvý Mike Carey

Pěkné pokračování. Původ Lizzie byla zajímavá zkušenost. Škoda, že to nebylo v jiném formátu, ze začátku jsem měla trochu problém se zorientovat. Taky jsem si chtěla vyzkoušet všechny varianty a stálé listování moc praktické nebylo. Ale jsem zvědavá, kam povede příběh dál a docela se na to těším :)

11.07.2019 4 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Mám ráda knihy s tématikou, kde jsme se tu vzali atd. a taky mám ráda Dana Browna. První třetina byla naprostá bomba. V polovině jsem knihu na pár dní odložila, protože začala být už dost předvídatelná. Přiznám se, trochu mě to nudilo :D Konec neurazil, ale ani nenadchl. Možná, že jsem se těšila, že se dozvím něco převratného... a ono nic. Na druhou stranu Brown umí psát dost poutavě, takže fajn oddechovka.. :)

06.10.2018 3 z 5

12 nesmrtelných 12 nesmrtelných Zdeněk Rampas

Za přečtení stojí rozhodně Bratislavská bludička, Jantarová kapka a Lunapark Luna :)

12.07.2018 4 z 5

Poznaný ďábel... Poznaný ďábel... Mike Carey

Po deseti letech znovu přečteno. Felix je sympaťák, ty jeho připomínky mě fakt dostávaly. Lituju jen toho, že pokračování se do Česka nedostalo.. velká škoda.

09.07.2018 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Původní trilogii jsem četla, protože to bylo takové to oddychové čtení. Nemusela jsem nad tím moc přemýšlet a nutilo mě to číst dál, i když jsem tušila, jak to dopadne, tak se původní trilogie četla velice dobře a skoro sama. I když to bylo, jak to napsat "blbé", ale čtivé. Ale tohle prostě moc číst nešlo. Nutila jsem se abych dceru vůbec nějak dočetla. Celou dobu čtení jsem si říkala, jak jsem mohla takhle klesnout? Je fakt, že mě YA knihy už moc neberou, protože to jsou pro většinou ploché příběhy s neuvěřitelným hlavním hrdinou na stejné brdo...Poprvé v životě jsem chtěla dát knize hodnocení odpad..

02.05.2017 1 z 5

Odplata Odplata Anders Roslund

Začátek a konec knihy dobrý, to co bylo mezi tím - nuda. Tenhle styl vyprávění mi asi nějak moc nesedl, příběh se vlekl a některé pasáže bych vynechala a zkrátila knihu tak na 300 stran. Jako výrazné plus a to co zachránilo v mých oči celou knihu, byl konec...

09.02.2017 3 z 5