Zrození

Tom míří do New Yorku, kde se koná velká dražba otcovy pozůstalosti, a jediná věc ještě nebezpečnější než davy přihazujících, je sám aukční úředník. A to ještě bude muset Tom Taylor překonávat velké překážky, aby zjistil, jak jeho otec ovlivnil zlatý komiksový věk...a jak to může ovlivnit jeho.

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357698/zrozeni-XLF-357698.jpg 4.328

Mezi řádky 5.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno, Crew

The Unwritten, Vol. 5: On to Genesis

Kniha Zrození

Renyem88
13.07.2019

Tak jsme se dozvěděli více o Tomově otci a bylo to fakt poutavé čtení. Příběh už dostává větší smysl a bavil mě více než v předchozích dílech. Tak 4,5 :)

Hadati
22.03.2019

Zejména první půlka je skvělá. Je akční a dobře to odsýpá, a aukce mi hodně připomněla Sandmana a „cereal convention“. Také je skvělé, že Tom už zase prožívá svá dobrodružství se svými přáteli. Druhá půlka je pak hlavně o Tomově otci a jeho minulosti. Přestože se tu tempo vyprávění zcela změnilo, není nezajímavé.

Lenka.Vílka
20.05.2018

Hustej díl! Díky informacím dost věcí dostane dávat smysl a další to zase správně zamotají, jak jsme už u série zvyklý. A konec? Celou dobu to směřovalo s tomu, že příští díl bude vážně ještě víc peckoidní. A jo, bude.

martinstefko
12.12.2017

Kniha "Mezi řádky 5: Zrození" prezentuje skvělou část série, od které je pravděpodobné, že to bude jedna pořádná jízda, a to až do jedenáctého dílu.

komiksy Vertigo Comics

Autoři knihy