Tommy Taylor a válka slov

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Začíná válka. Válka mezi Tomem Taylorem a tajnou skupinou, která se snaží pomocí literatury ovládnout svět. Aby měl Tom šanci, potřebuje každé kouzlo, které kdy prošlo stránkami knih... ale i literární magie má svá nebezpečí. A navíc, pokud má své soupeře porazit, musí proniknout až do jejich temné historie. Po téhle knize už nezůstane nic skryto „mezi řádky“....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/376163/tommy-taylor-a-valka-slov-k4o-376163.jpg 4.425
Série

Mezi řádky 6.

Žánr
Komiksy, Fantasy
Vydáno, Crew
Orig. název

The Unwritten, Vol. 6: Tommy Taylor and the War of Words, 2012

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Tommy Taylor a válka slov

Přidat komentář
Hadati
22.03.2019

O něco tlustší komiksový díl, který uzavírá boj mezi Tomem Taylorem a Pulmanem. Konečně se dozvíme celou historii Pulmana, kdy každému čtenáři musí být jasné, že to on je tím, kdo staletí tahá za nitky tajemného spolku. Nyní se konečně dozvíme vše. Také se dozvíme o minulosti loutkářky, kdy tenhle příběh se mi moc líbil. Ale hlavně dojde k souboji mezi Tomem Taylorem a jeho příznivci kontra Pulman a spolek. A na závěr pak krátká kapitola, která rozjíždí novou sérii pokračující až v další komiksové knize.

Lenka.Vílka
31.12.2018

("There's blood on the sand, there's blood in the street, And there's a gun in my hand, or there might as well be, And I'm sick of it, I'm so sick of it" ... Blood on the Sand - Thrice)

Jestli si někdo doteď říkal, že je to moc složité, na hlavu, fakt ujetý, hodně divný a k pochopení až po několikátém přečtení, tenhle díl si vyloženě užije. Většinou měl každý díl alespoň jedno z vyjmenovaného. Tenhle? Tenhle má všechno najednou. Taky je to pořádná bichle oproti ostatním dílům. No, já jdu číst znovu...

Mooneylan
01.10.2018

Tahle série je skvělá! Hodně mě baví ta filosofie existence. Je příběh jen obyčejné vyprávění, nebo na něm stojí celé naše bytí? :)
Nejvíc jsou příběhy o Paulim! Kdo ví, pochopí :D

Štítky

komiksy Vertigo Comics

Autoři knihy

Mike Carey
britská, 1959
Peter Gross
americká, 1958

Kniha Tommy Taylor a válka slov je v

Přečtených29x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených1x
Knihotéce11x
Chystám se číst2x
Chci si koupit4x
dalších seznamech1x