Rána

Rok po tragédiích způsobených Válkou světů, se začíná Tom Taylor dávat znovu dohromady. Osvobozený svět, jak skutečný, tak literární, se propadá do chaosu a následky jsou nedozírné. Mizí lidé a nějak je do toho zapletená Tommyho církev, duchové, upíři a jednorožci. Zvládne Tom vyřešit záhadu, než se veškeré světy zhroutí?

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/388820/rana-eCs-388820.jpg 4.222

Mezi řádky 7.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

The Unwritten, Vol. 7: The Wound, 2013

Kniha Rána

Lenka.Vílka
21.04.2019

(Tommy, třeba to jednou přijde: Find My Way - Nine Inch Nails)

Ty kráso! Tohle jsem nečekala. Příběh ze začátku skočí a vy koukáte. A možná si řeknete, že je to zbytečné a děj nikam nepoposune. Ale vydržte. Já na konci koukala a jenom se blbě usmívala. Ne kvůli jednorožci, který byl fakt borec, ale celkově kvůli příběhu, který nás dostane v další knize dál. Ano, podle názvu dalšího dílu je jasné, kam půjdeme. No, a doufám, že je jasné, pro koho půjdeme. Fakt mi chyběla. Možná proto jsem ráda, že děj byl kde byl a ... sakra, napsat víc, tak to všechno vykecám! Já si nemohu pomoct, ale za mě nejlepší díl. Kvůli tomu na začátku, ve uprostřed, jednorožci, tomu na konci. Kvůli té naději. Tohle se mi fakt ku&€=#sky líbilo.

Hadati
22.03.2019

V tomhle komiksovém sešitě se s Tomym Taylorem a jeho přáteli setkáme prakticky až ke konci. Sledujeme tady vyšetřování jedné neúprosné detektivky, která si chce došlápnout na fanatika církve Tommyho Taylora. Do toho se připlete Daniel Armitage, který byl poprvé zmíněn v předchozí knize. Váhal jsem, zda nedat o hvězdičku méně, ale přeci jen se mi tenhle díl líbil více než Leviatan.

zuzak07
14.02.2019

Zajímavý vedlejší příběh, který ale ten hlavní moc neposunul i vzhledem k tomu, že se tam Tom téměř nevyskytuje. Ale opět chytré, čtivé, barevné i temné.

Mooneylan
01.10.2018

Prostě skvost! Nemůžu se dočkat dalšího dílu! :)

Sochař
Sochař