Knišíl

Profil

Poslat zprávu

Jan Vokřál (1994, muž) · Kraj Vysočina · statistiky

Aktivní:předevčírem v 14:35·poprvé 03.11.2011
Body:1 204
Palce: 2 653 za komentáře ·3 183 ostatním
Hodnocení v bazaru: 63/0

Kdo jsem

O HODNOCENÍ
Knihy hodnotím téměř vždy po jejich dočtení, často pod bezprostředním dojmem, avšak vymínil jsem si zásadu, že hodnocení měnit časem již nebudu, jen v případě, že se ke knize vrátím a přečtu si ji znovu. Také mi připadá zajímavé, jakým čtenářem jsem byl např. 5 let zpátky. Jak jsem v minulosti přistupoval k různým knihám a často velmi naivně. Právě i díky tomu, že se můžu dívat na svůj čtenářský kritický růst, nehodlám násilně měnit hodnocení a své minulé názory, i když dnes je už ve velkém případě nezastávám a některé knihy bych hodnotil jako balast, naopak jiné jsem trestuhodně podcenil.

Můžete také navštívit moji webovou stránku janvokral.cz, kde najdeme informace především o mém studiu, ale také knižní recenze a různé knižní seznamy.

BAZAR
Knihy zasílám Českou poštou nebo skrze Zásilkovnu.
Stav dobrý u knihy znamená, že nemá žádné výrazné poškození (např. politá stránka, roztržená či chybějící obálka, natržená stránka). V opačném případě je poškození popsáno.
Na žádost zasílám fotodokumentaci knihy.
Děkuji za Váš případný zájem. Budu rád, když mi knihy nebudou ležet ladem a udělají někomu dalšímu radost.

POZOR! Je možnost vybrat si knihy i od uživatele Monšíl a poslat jako jednu zásilku, tudíž ušetříte poštovné.

“Nadejde však chvíle, kdy počet svazků překročí neviditelnou hranici vytyčující únosné množství a stará pýcha se přemění v nepříjemné břemeno, neboť problémem je vždy prostor.” Carlos María Domínguez, Dům z papíru

Věřím, že každý velký román je také velkou detektivkou, na jejímž konci však zůstává více otázek než odpovědí.

Jsem kafař a studuji VŠ (obor Informační vědy a knihovnictví na Masarykově univerzitě). Občas zaskočím za bar a udělám pár sakra dobrých šálků espressa.

Momentálně se zabývám především teorií fikčních světů a jejího využití pro indexaci beletrie.