Orfeus v podsvětí

Tommy se vydává do říše mrtvých, aby zachránil Lizzie. Jenže jak známo, tyhle příběhy nemívají moc dobrý konec. A pro Tommyho je to ještě horší, protože Hádes je plný nejen monster, ale i jeho starých známých. A to ani nemluvíme o tom, kdo sedí na trůně.

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396893/orfeus-v-podsveti-31I-396893.jpg 3.811

Mezi řádky 8.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno, Crew

The Unwritten, Vol. 8: Orpheus in the Underworld, 2014

Kniha Orfeus v podsvětí

zuzak07
29.07.2019

Opět dobrý, ale nejslabší díl.

Mooneylan
30.05.2019

Na příběh o Orfeovi a Podsvětí jsem se neuvěřitelně těšila. Tom Taylor se měl potýkat se světem mytologie a rvát se s Leviatanem o poslední kousky existence. Ale nic z toho nepřišlo :( Připadá mi, že sérii Mezi řádky něco uniká. Děj postav jakoby se vytratil, všichni tam jen tak postávají a snaží se vypadat že vědí o co běží. Doufám, že v devátém díle se dočkáme nějakého děje! :)

martinstefko
25.04.2019

Kniha "Mezi řádky 8: Orfeus v podsvětí" dál ukazuje velmi dobrou sérii, pokračuje v tom, co bylo rozpracováno a možná až trochu moc zabředává do hlubin toho, co chtěl Carey vyprávět, stejně jako jde místy zbytečně do šířky. Ale má to jednu velkou výhodu - Peter Gross může kreslit místy hodně zajímavé panely, kde se fantazii meze nekladou. A to je velmi příjemné, za to stojí sérii pořád číst. I dějově je velmi dobrá, jen už se nedostavil ten potřebný wow efekt, spíš jsem měl pocit, že je to zbytečně moc natahované a kniha "Mezi řádky 8: Orfeus v podsvětí" obsahuje i příběhy, bez nichž by se hlavní linie obešla. Jistě se ale najdou tací, kteří zrovna tohle nakouknutí vedle ocení. Jako příběh se zombie je super, ale kdyby se vynechal, moc by se nestalo. I tak se jede dál a skoro i máte pocit, že by se série mohla blížit ke konci.