Když zaklepe mrtvý

Fantasy série o Tommym Taylorovi je jednou z největších událostí nového tisíciletí. A teď, celé roky po vydání posledního dílu, se zmizelý tvůrce (mnohými považovaný za mrtvého) vynořil s novou knihou. Jenže je tu jeden drobný problém. Tahle kniha je podvrh, který má za cíl zničit autora a jeho největší výtvor – skutečného Toma Taylora....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318371/kdyz-zaklepe-mrtvy-r36-318371.jpg 4.241

Mezi řádky 3.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno, Crew

Dead Man´s Knock, 2011

Kniha Když zaklepe mrtvý

Renyem88
11.07.2019

Pěkné pokračování. Původ Lizzie byla zajímavá zkušenost. Škoda, že to nebylo v jiném formátu, ze začátku jsem měla trochu problém se zorientovat. Taky jsem si chtěla vyzkoušet všechny varianty a stálé listování moc praktické nebylo. Ale jsem zvědavá, kam povede příběh dál a docela se na to těším :)

Kverulant
01.06.2019

Není to špatné a díky tomu literárnímu fetiši si série drží úroveň. Gamebook o původu Lizzie mě pobavil, ale v rámci knihy je utrpení se tím probírat, jako samostatný sešítek by to bylo snesitelnější.

Mooneylan
22.08.2018

Třetí díl skvělé série Mezi řádky! Čím hlouběji se dostáváme do příběhu, tím poutavější a zajímavější se zdá být. Luxusní je pak také gamebook, který si můžete užít téměř na konci komiksu. Všemi palci pro! :)

Hadati
02.07.2018

Více se dozvíme o všech našich hrdinech a také o tom, co je zač organizace, která jde po Tomym. Musím říct, že jsem po dočtení tohoto dílu měl dojem, že ??? je ve skutečnosti stínová osoba, která věky tahá ze stínů za nitky své organizace, a jsem zvědav, zda se mi tato teorie potvrdí. Jeden z příběhů byl také vyprávěn formou gamebooku. Gamebooky mám rád, ale tady mě to dost rušilo. Je rozdíl neustále listovat v paperbacku a listovat v komiksu, kde se bojíte, abyste neustálým listováním nepoškodili stránky.

Hwaelos
08.02.2018

Gamebook!

Lenka.Vílka
09.07.2017

Trvalo tři díly, než se dostavilo nadšení. Konečně. Dostaneme pár odpovědí, přijde ještě víc otázek, ale ve výsledku mnohem přístupnější, než jak to bylo dřív. Po přečtení prvního dílu bych neřekla, že se na další těším, ale teď už jo, na čtvrtý díl se těšim moc.

LordSnape
01.07.2017

Tetí díl a já pořád lituji toho, jak se ten potenciál příběhu nevyužitý a jak ho autoři strašlivě zazdili. Ta snaha o gamebook uprostřed komiksu mě vážně iritovala a po chvíli jsem ji přeskočil. Čím víc se začíná něco vysvětlovat a i když na scénu přijde nová postava, co by měla něco osvětlit, tím více jsem si říkal, jak moc trapný a plný patosu to je. Inspirace švihlá Harrym Potterem a Inkoustovým srdcem mě ve výsledném mixu už začla tolik štvát, až jsem myslel, že to ani nedočtu. Se sérií končím. Sbohem a šáteček, pane Carey.

LennyR
03.02.2017

Třetí díl se nese v pomalém duchu, kdy dostáváme jednu novinku ve způsobu čtení komiksu a pár odpovědí, ale ty jen vedou k dalším otázkám.
Více: http://bit.ly/2jkoN3Q

Mike Carey
britská, 1959
Peter Gross
americká, 1958

Kniha Když zaklepe mrtvý je v

dalších seznamech1x