Informátor

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tom Taylor, obviněný z masakru ve vile, ve které vznikl Frankenstein, se dostává do vězení – a do nového příběhu. Bohužel, tím příběhem je Legenda o Rolandovi, která končí krveprolitím a smrtí všech hrdinů. A dál to nebude o moc lepší, cesta Taylora zavede od Stuttgartu roku 1940, do města duchů, které obývá pán lhářů třetí říše, Josef Goebbels – a zmučená duše, která touží po záchraně... nebo po smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294626/informator-eDj-294626.jpg 4.261
Série:

Mezi řádky 2.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , Crew
Originální název:

The Unwritten, Vol. 2: Inside Man, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Informátor

Eillen
24.09.2020

První díl jsem dostala v balíčku z akce Zachraňte knihy a hned jsem věděla, že tuhle sérii musím mít. Teprve teď jsem se ale dostala k nakoupení zbylých dílů a už se těším, jak si budu užívat příběh Tommyho Taylora.
Líbí se mi, jak Tom odmítá slepě poslouchat a požaduje informace, kterých se mu zatím nedostává.
A nejlepší scéna? Úřednické peklo, kde je možné umřít až po vyplnění tuny formulářů.

Vážně jsem zvědavá, jak se příběh bude dál vyvíjet.

Disease
28.07.2020

Tak po prvním díle, který mě navnadil, je tohle mírné zklamání. Sice je tu hodně odkazů na starou literaturu, ale nějak nic navíc. A stavět jenom na odkazech...


Renyem88
30.06.2019

První díl jsem četla už tak rok zpátky. Asi mě tolik neoslovil, proto jsem neměla chuť pokračovat. Tak jsem si ho přečetla znovu, osvěžila si ho.....nepamatovala jsem si z něj zhola nic, jako bych ho četla poprvé. Nevím, čím to bylo, ale bylo to úplně jiné, než jsem si to v obrysech pamatovala. Před nějakým časem mi někdo řekl, že číst komiksy je mnohdy složitější, než normálně psanou knihu. To je fakt, chce to trénink. Teda alespoň v mém případě.

No, abych se vrátila k jádru pudla, dvojka je určitě zajímavější, rýsuje se v ní hodně zajímavá myšlenka. Propojení našeho a literárního světa je určitě originální a zpracování je vážně skvělé. Obracela jsem jednu stránku za druhou a byla jsem fakt "zažraná". A ta závěrečná povídka o králíčkovi byla "šílená" :D .... ale dobrá.

Covenant
13.11.2018

Tak první díl neoslovil více lidí a nedivím se. I já jsem byl na pochybách. Ale jak už zde bylo uvedeno, také jsem v tom cítil velký potenciál, který kdyby nebyl využit v druhém díle, asi bych dál nepokračoval. Stalo se, že využit byl :-). A to více, než uspokojivě. Druhý díl je opravdu skvělý a já se už nemůžu dočkat, až budu číst díly další. Mimochodem příběh s nasraným králíkem také není k zahození...

Mooneylan
20.08.2018

Kdo jste se neprokousal prvním dílem, Informátor vás potěší! Konečně se vám rozkryje, co Tommy opravdu umí! Slibovaná magie příběhu tu začíná nabírat na obrátkách a žádná stránka vás nenechá chvilku v klidu :)

Hadati
02.07.2018

Druhý díl více odkrývá, jaké schopnosti vlastně Tomy má, co se týče knih. K tajemné dívce, která ho nejprve veřejně zahanbí a následně se dá na jeho stranu, přibude i další parťák. Příběh pak začne ve vězení, kde je Tomy ve vazbě a čeká na soud. Zajímavé je, že ho šoupnou rovnou mezi již odsouzené zločince, což je pro naší zemi, kde existuje vazební věznice, neobvyklé. Do Tomyho osudů je pak vpleten příběh ředitele věznice, kdy následky jejich propletení jsou dost drastické, takže je jasné, že to není žádné čtení pro děti. Toto pokračování mi přišlo lepší než první díl a už se těším na další příběhy.

Lenka.Vílka
03.07.2017

Nebudu se omlouvat za to, jak jsem byla zlá na první díl. Protože on si to zasloužil. Jenže Informátor je jiný kafe. Konečně jsem byla schopná ponořit se do příběhu a užít si ho. Takže za mě konečně spokojenost.

hell_boy
03.03.2017

A je to tady!!! Potenciál, který jsem cítil z lehce "suchého" prvního dílu se ve druhém sešitu konečně projevil. Fantastická jízda od začátku do konce a přitom si děj stále udržuje nádech tajemna. Pořád se v ději hodně ztrácím, ale to je nejspíš záměr, kdy se pozadí příběhu odhaluje jen po malých kouscích. Výborná záležitost a už se těším na další díl.

1