Informátor

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tom Taylor, obviněný z masakru ve vile, ve které vznikl Frankenstein, se dostává do vězení – a do nového příběhu. Bohužel, tím příběhem je Legenda o Rolandovi, která končí krveprolitím a smrtí všech hrdinů. A dál to nebude o moc lepší, cesta Taylora zavede od Stuttgartu roku 1940, do města duchů, které obývá pán lhářů třetí říše, Josef Goebbels – a zmučená duše, která touží po záchraně... nebo po smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294626/informator-eDj-294626.jpg 4.253
Série

Mezi řádky 2.

Žánr
Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno, Crew
Orig. název

The Unwritten, Vol. 2: Inside Man, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Informátor

Přidat komentář
Renyem88
30.06.2019

První díl jsem četla už tak rok zpátky. Asi mě tolik neoslovil, proto jsem neměla chuť pokračovat. Tak jsem si ho přečetla znovu, osvěžila si ho.....nepamatovala jsem si z něj zhola nic, jako bych ho četla poprvé. Nevím, čím to bylo, ale bylo to úplně jiné, než jsem si to v obrysech pamatovala. Před nějakým časem mi někdo řekl, že číst komiksy je mnohdy složitější, než normálně psanou knihu. To je fakt, chce to trénink. Teda alespoň v mém případě.

No, abych se vrátila k jádru pudla, dvojka je určitě zajímavější, rýsuje se v ní hodně zajímavá myšlenka. Propojení našeho a literárního světa je určitě originální a zpracování je vážně skvělé. Obracela jsem jednu stránku za druhou a byla jsem fakt "zažraná". A ta závěrečná povídka o králíčkovi byla "šílená" :D .... ale dobrá.

Covenant
13.11.2018

Tak první díl neoslovil více lidí a nedivím se. I já jsem byl na pochybách. Ale jak už zde bylo uvedeno, také jsem v tom cítil velký potenciál, který kdyby nebyl využit v druhém díle, asi bych dál nepokračoval. Stalo se, že využit byl :-). A to více, než uspokojivě. Druhý díl je opravdu skvělý a já se už nemůžu dočkat, až budu číst díly další. Mimochodem příběh s nasraným králíkem také není k zahození...


Mooneylan
20.08.2018

Kdo jste se neprokousal prvním dílem, Informátor vás potěší! Konečně se vám rozkryje, co Tommy opravdu umí! Slibovaná magie příběhu tu začíná nabírat na obrátkách a žádná stránka vás nenechá chvilku v klidu :)

Hadati
02.07.2018

Druhý díl více odkrývá, jaké schopnosti vlastně Tomy má, co se týče knih. K tajemné dívce, která ho nejprve veřejně zahanbí a následně se dá na jeho stranu, přibude i další parťák. Příběh pak začne ve vězení, kde je Tomy ve vazbě a čeká na soud. Zajímavé je, že ho šoupnou rovnou mezi již odsouzené zločince, což je pro naší zemi, kde existuje vazební věznice, neobvyklé. Do Tomyho osudů je pak vpleten příběh ředitele věznice, kdy následky jejich propletení jsou dost drastické, takže je jasné, že to není žádné čtení pro děti. Toto pokračování mi přišlo lepší než první díl a už se těším na další příběhy.

Lenka.Vílka
03.07.2017

Nebudu se omlouvat za to, jak jsem byla zlá na první díl. Protože on si to zasloužil. Jenže Informátor je jiný kafe. Konečně jsem byla schopná ponořit se do příběhu a užít si ho. Takže za mě konečně spokojenost.

hell_boy
03.03.2017

A je to tady!!! Potenciál, který jsem cítil z lehce "suchého" prvního dílu se ve druhém sešitu konečně projevil. Fantastická jízda od začátku do konce a přitom si děj stále udržuje nádech tajemna. Pořád se v ději hodně ztrácím, ale to je nejspíš záměr, kdy se pozadí příběhu odhaluje jen po malých kouscích. Výborná záležitost a už se těším na další díl.

zuzak07
14.01.2017

Perfektní scénář, perfektní kresba. Milovníci literatury a dobrých příběhů ocení nápaditost a literární odkazy. To není obyčejný komiks, tohle je série pro náročnější čtenáře, která mě uchvátila od první stránky.

borknagar
11.06.2016

Velmi nadějná série, která potěší nejen kvalitou scénáře (Mike Carey umí, to už víme), ale i krásnou a nápaditou kresbou (část odehrávající se ve Stuttgartu je pastva pro oči). Rozhodně doporučuji a zařazuji tuhle sérii mezi naděje a černého koně ve světě barevných obrázků.....

1

Doporučujeme

Drákulova výzva
Drákulova výzva
Čarodějova nevěsta 1
Čarodějova nevěsta 1
Legendy v exilu
Legendy v exilu
Domeček pro panenky
Domeček pro panenky