red_marionette red_marionette komentáře u knih

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Moc fajná knížka :)

11.08.2018 5 z 5

Prozření Mary Dyerové Prozření Mary Dyerové Michelle Hodkin

Síla.

21.04.2015 5 z 5

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Úžasná kniha. Člověk si hned uvědomí kolik věcí, lidí a okamžiků bere v životě jako samozřejmost. Díky této knihy se snažím na svět dívat jinýma očima..

26.02.2015 4 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Kniha je opravdu velice čtivá, nejde se od ní odtrhnout. Postavy jsou zajímavé a prostředí mafie je pro mě čím dál oblíbenější, jen škoda, že autorka nepřidala více vražd :D . Určitě si přečtu i další knihy autorky.
A citáty na začátku každé kapitoly byly super!

31.05.2024 4 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Příjemná oddechovka s nádechem Vánoční atmosféry. Ze začátku jsem se ztrácela ve jménech rodinných příslušníků. Příběh je velice milý a čtivý a úsměvný. Opravdu originální příběh, který nutí ke čtení. V těchto podzimních dnech určitě nabudí na vánoční svátky a rodinnou pohodu. Určitě doporučuji!

17.10.2023 5 z 5

Hříšně hříšný Hříšně hříšný Meghan March

Pravda je, že v tomhle díle se odehrává spousta zvratů, které patří spíš do telenovely. Příběh byl však čtivý a spisovatelka má opravdu velkou fantazii.

30.06.2023 3 z 5

Nádherné ilustrace! Příběhy jsou drastické a zároveň vtipné. Už se těším až si knížečku přečtu znovu.

30.12.2022 5 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Prostě paráda. Hned po přečtení jsem musela sáhnout po dalším dílu.

21.01.2021 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Nádherný příběh :)

26.10.2015 5 z 5

Díky za vzpomínky Díky za vzpomínky Cecelia Ahern

Od této autorky jsem zatím nic nečetla, tahle kniha mě zaujala na první pohled. A tak jak jsem se u téhle knihy nasmála se mi dlouho nestalo :)Taky jsem se hodně zamyslela nad spěchem ve svém vlastním životě.

21.10.2015 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Kniha má velice zajímavý děj, osobně mně překvapila hlavně svou filosofickou stránkou. Hodně jsem se zamýšlela nad velkým Možná :)

19.09.2014 4 z 5

Revanšisté proti Československu Revanšisté proti Československu Antonín Šnejdárek

Myslím, že kniha jen tak někoho neosloví. Sama bych ji nečetla, kdybych ji nepotřebovala ke studiu.

20.03.2019 3 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Skvělá série :) už se těším až se k ní vrátím.

01.02.2017 5 z 5

Plamen Plamen Amy Kathleen Ryan

Skvělá série!

26.04.2016 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

"Vypadal jako kdyby dostal do hlavy cihlou." :D

12.10.2015 4 z 5