recenzienika657 recenzienika657 komentáře u knih

180 stupňů: Když se vám život obrátí naruby 180 stupňů: Když se vám život obrátí naruby Lukáš Havlas

Ja som sa teda na začiatku riafne stracala a nevdela som kde je sever. Nie je to moja šalka kávy, ale za to ako celok to šlo. Veľa postáv, kyoré mali čo to do seba so svojimi problémami boki aj zaujiavé, keby bol o každej zvlášť príbeh. Každý pekne krásne popísať, rozvinúť. Avšak príbeh má svoje posolstvo a keď h oberiem z nadhľadom tak áno.

09.10.2023 3 z 5

Mrazivá náruč Mrazivá náruč Jana Jánská

#mrazivanaruc @janskajanna @mobaknihy

Mám dočítanú druhú knihu od autorky a môžem s kľudom povedať, že aj táto mrazivá kniha ma bavila.

Do príbehu sa dostávame rozprávaním Romana, ktorý príde o život a vidíme (čítame) posledné minúty jeho života. Čo sa dialo, hovoril, kam utekal... Tu som bola zmetená, ale kúsok po kúsku rozmotávame klbko, ktoré nás dovedie až nakoniec. Aleže to bol koniec. No ja som popravde netušila, že to bude takto ako to skončilo, len málinko pred koncom sa nám príbeh otvorí.

Vražda syna, brata Romana nie je jedinou líniou tohto príbehu. Autorka ma dostala do sveta psychyckých chorôb. Romanova a Valina mama nebola práve hviezdnou mamou. Mala svetlé, ale častejšie tie temné chvíľky.

Dostala som aj vyšetrovaciu linku príbehu, ktorá ma bavila a v Dokonalom prepojení mi aj chýbala. Tu som ju mala od začiatku a vyšetrovateľ nebol nijaký starý chren, tak ma autorka prekvapila dokonca aj romantickou linkou, ktorá mi perfektne zapasovala.

Chýbala mi koncová výpoveď mami, ale aj tu je plusom, že na konci vieme ako pokračovali životy účastníkov.

Ďakujem autorke za možnosť prečítať si knihu.

4,5/5

#recenzianika #knihy #knihomolka #knihomoli #tipnaknihu #tipnaknihu #tipnaknihu #book #booklover #laskakuknihám #laskakukniham #mamacita #mamacita #books #bookstagram #skbookstagram #recenzienika

08.10.2023 5 z 5

Bič z ohňa Bič z ohňa Michala Baránková

#jazdcismrti #biczohna @michala.barankova_autor

Pri tejto knihe premýšľam, kde majú vydavateľstvá oči. Prečo talentované autorky musia ísť cestou samovydávania? Mám toho prečítaného mrte veľa. Na mňa platí jedno a to, aby sa príbeh dobre čítal. Samozrejme je veľa faktorov. Aj v romantike zbožňujem dobrodružstvo, podpichovačky a keď je príbeh okorenený jemným vtipom o to väčšie plus. A to som teraz prezradila čo tu nájdete. Od začiatku príbehu som sa bavila, pretože sa stále niečo dialo a ja som ani nemala šancu, že nudiť sa. Ak by som veľmi chcela túto 500 stranovú knihu mám prečítanú za deň a pol. Ale ja som nechcelaaaa, pretože viem, že na pokračovanie teraz musím čakať a mne je ľúto, že som sa musela rozlúčiť s Neavach, waldrami a celým dobrodružstvom. To bolo tak neskutočne dobré. Dostala som kúsok s Pána prsteňov, HP a Veroniky Roth v jednom a z toho vzišlo jedno dielo, ktorého nemám stále dosť.

Nebola by som to ja keby som nezabrdla aj do negatív a to sú dve slovíčka, ktoré ma už začínali naozaj hnevať a to: prskať a skričať. Takže som ich už preskakovala a nevnímala, lebo ich bolo veľa. Tieto dve by som vymenila za iné slovíčka, alebo zmenšila ich počet.

Celkové zhrnutie? Výborné. Teším sa na ďaľšie dobrodružstvá, pretože majú toho pred sebou ešte veľa.

Ďakujem autorke len vďaka nej som si mohla knihu prečítať a teda naozaj neľutujem čas strávený pri čítaní knihy.

4,5/5

06.10.2023 5 z 5

#180stupňů @lukas_havlas_autor

Ahojte knihomoli,

ako len začať? Do rúk sa mi dostala v rámci štafety a keby nie je jej, tak ju odložím ako nedočítanú, kedže namňa čakajú ďaľšie spolupráce. Knihu som však dočítala.

Strácala som sa v kopu osobách a v ich životoch. Začítať som sa nevedela, veľa životov a náhod. Zlý ľudia a zlé veci až kým sa to nezačalo obracať a konečne som si mohla vydýchnuť, lebo pomaličky som sa dostávala do depresie.

Od tej polovice to už išlo jedna radosť a som rada, že som nepodľahla pokušenie knihu odložiť. Náhody sú skutočne len náhody? Alebo to tak malo byť? Každý krok nás vedie v zivote buď tým správnym alrbo nesprávnym smerom. Je na nás ako ho žijeme a aké kroky si vyberieme.

Aj napriek ťažkému začiatku som spokojná. Autor otvoril mnoho tém ako bezdomovectvo, podvody finančné ako aj tie partnerské, alkohol, či dokonca lesbické, čomu som až tak neuverila. Na staré kolená? No budiš.

Príbeh ma hlbšiu myšlienku. Na každého príde mráz...
Každému kto si čo zaslúži...

Ďakujem za štafetu @knihomolky_spod_tatier

3,5/5

02.10.2023 3 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

#dokonaleprepojeni @janskajanna @mobaknihy

Na začiatku je smrť. Smrť mladej učiteľky Markéty, ktorú ani po čase nevedia vyšetrovatelia vysvetliť. Podozrivý je každý a zároveň nikto.

V slede udalostí sa nám príbeh odkrýva postupne a to z pohľadu viacerých postáv. Myslela som si, že sa stratím pri toľkých postavách a životoch, ale nestalo sa tak. Každá bola vykreslená charakterovo presne a vždy som čakala kam sa posunieme a čo odkryjeme.

Tí, čo zvyknete hádať vraha ako ja, si prídete na svoje. Ja som až do konca netušila až kým to autorka nevybalila na mňa naplno.

Okrem toho, že kapitoly sa menia postavami, sú zároveň krátke. Čítanie ide rýchlo a nenudila som sa.

Prijala by som väčšie napätie, trošku príbeh zauzlovať, ale to nič nemení na tom, že som sa bavila na plnej čiare a teším sa na ďaľšiu knihu Mrazivá náruč.

4/5

Ďakujem autorke za zaslenie knihy.

#recenzianika #knihy #knihomolka #knihomoli #tipnaknihu #tipnaknihu #tipnaknihu #book #booklover #laskakuknihám #laskakukniham #mamacita #mamacita #books #bookstagram #recenzienika #spolupracasnikou

30.09.2023 4 z 5

Precitnutie Precitnutie Patrícia Gregová

#precitnutie #patriciagregova Naše vojsko, knižní distribuce

Ahojte knihomoli

Precitnutie je príbeh plný upírov, vlkolav a mágie. Pri čítaní som sa v spomienkach vracala k seriálu Lovci stínů, pretože som v knihe videla podobné znaky a ten som si zamilovala.

Začiatok bol až hrôzostrašný a mne stískalo srdce. Adriana prišla o celú rodinu behom pár minút, keď ich prepadla svorka vlkov a upírov. Zavraždili jej otca, mamu a malú sestru a ju ušetrili len vďaka Alfrédovi, ktorý ich prišiel vyzdvihnúť z večierka. Hrôzy toho večera prežíva každú noc a zaprisahala sa, že ich pomstí. Stane sa lovkyňou... Po 15 rokoch zabila veľa vlkodlakov a upírov, no tých 2, ktorí sa pustili do jej rodiny ešte nepolapila. Ale príde jej čas...

Autorka má jednoduchý štýl písania, preto sa číta ľahko a dokonca by som knihu doporučila aj mladšej vekovej kategórii. Prípadne knihomolom, ktorý chcú skúsiť fantasy a ešte zo žánrom do styku neprišli.

Negatívum je asi len, že autorka sa často opakovala. (Alfréd je v kuchyni, vchádzam do kuchyne, keď ma zbadal v kuchyni...). No nezabudla ani na lásku, ktorá je zakázaná a mňa prekvapila. Myslela som, že sa zaľúbi do iného. Príbeh sa skončil na pokračovanie a v tom najlepšom. Čo s ňou bude? Bude láska silnejšia než nenávisť a pomsta?

3,5/5

#recenzianika #knihy #knihomolka #knihomoli #tipnaknihu #tipnaknihu #tipnaknihu #book #booklover #laskakuknihám #laskakukniham #mamacita #mamacita #books #bookstagram #spolupraci
#spolupracasnikou
#spolupráca
#spolupraca
#spoluprace

25.09.2023 3 z 5

Dotkni se hvězd Dotkni se hvězd Lucie Horáková Auzká

#dotknisahviezd @lucieauzka @nakladatelstvi_fragment

Ahojte knihomoli,

vďaka štafete od @mama_nad_knihou som sa dostala k tejto krásnej knihe. Obálka je krásna. Ona pritiahla moju pozornosť. Číta sa ľahko a to už viete, že je pozitívum u mňa. Tak ako aj kratšie kapitoly.

Ide o letný román pre mladšiu vekovú kategóriu. Hlavná postava je na strednej škole, 17 rokov, a ostatní protagonisti študujú na vysokej škole. Prenesieme sa na zámok, kde Betka presťahuje s otcom, ktorý na zámku prevezme prácu kastelána.

Verím, že bola Betka na začiatku frustrovaná. Kto by nebol? Elektrina nie je natiahnutá, podlaha vŕzga, okná netesnia a z kohútka tečie hrdzavá voda.
Skamárati sa s Martinom, potom s Patrickom...

Betku si na zámku nájde láska, priateľstvo, šťastie a pocit domova.

Ide o tzv. YA román, v ktorom vďaka štafetám nachádzam čoraz väčšiu obľubu. Ale mám aj ale...

To moje ALE spočíva v gradácií. Zámok, duchovia. Z toho mohlo byť krásne dobrodružstvo, kde by sa zomkli, spoznali... Chýbalo mi viac spoločných zážitkov a to povestné niečo, čo ma poháňa čítať. Príbeh bol dobrý na letné večeri, na oddychovku a verím, že mladý ľudia si nájdu pre ňu čas. A mali by!

To nádherné prostredie. Stále mi rezonuje ako je všetko pokazené a celým príbehom mi išlo hlavou a čo v zime? Ak bude pokračovanie, prosím zo zimným príbehom. Vianoce na zámku, to sa bude predavať.

4/5 očami násťročnej
3,5/5 mojimi očami

#skbookstagram #fragment #lucieauzka

23.09.2023 4 z 5

Dom z ruží Dom z ruží Martina Dacková

domzruzi @martina.dackova @inspira.publishing

Premýšľam nadtým čo napísať o tej knihe a čo prezradiť. Naopak, čo si nechať pre seba. Ako vás nalákať na túto knihu? Podľa môjho skromného názoru sa viac než len oplatí kúpiť a prečítať. Cítila som sa pri nej uvoľnene, cítila som vôňu ruží a cítila som lásku.

Z druhej strany som cítila aj veľkú frustráciu, pretože, nie vždy žijeme život ako sme si ho ako deti vysnívali.

V príbehu prežívame znovuzrodenie Emy, ktorá utečie od bývalého partnera na dedinu k starej dáme Márii a začne si plniť svoje sny zo zoznamu. Jedným veľkým snom je napísať knihu aj keby len sama pre seba. Sen prezradí starej pani Márii. Tá neváha a začne Eme prezrádzať svoj príbeh. Príbeh, ktorý v sebe držala 60 rokov. To ešte Eme nevedela aké temné tajomstvo pani Mária v sebe ukrývala...

Striedame súčastnosť s minulosťou. Tešila som sa na Emin príbeh zo súčastnosti, kde sa stávala šťastnejšou osobou, pretože konečne po skoro 10 rokoch našla samu seba. Príbeh pani Márie ma nútil čítať, pretože aj zdanlivo dobré manželstvo také v sktučnosti byť nemusí.

Koniec som tak trošku už aj tušila, ale až skoro pri konci. Dovtedy som naozaj nevedela ako sa celý príbeh skončí.

Dom z ruží je písaný ľahkom štýlom, kde nenájdete zdĺhavé opisy, ani zbytočne sa netočíme dlho pri jednej scéne.

Teším sa na novú knihu od autorky a za túto jej veľmi pekne ďakujem.

#recenzianika #knihy #knihomolka #knihomoli #tipnaknihu #tipnaknihu #tipnaknihu #book #booklover #laskakuknihám #laskakukniham #mamacita #mamacita #books #bookstagram #spolupracasnikou
#skbookstagram
#recenzienika #laskakuknihám #laska #laskakukniham

21.09.2023 5 z 5

Falošná nevesta Falošná nevesta Eliška Melušová

Ahojte knihomoli!

Dnes vám predstavím Eliškinu Falošnú nevestu. Od autorky vyšlo aj Odkaz záhadnej lady, čo môže byť tiež fascinujúci príbeh. Obe vydalo @vydavatelstvo_maxim @vydavatelstvomaxim Späť k Falošnej neveste.

Dokážete odpustiť? Alebo ste z tých čo kujú pomstu?

Novinka Falošná nevesta je vynikajúci historický román od slovenskej autorky Elišky Melušovej. Odohráva sa v Londýne. Celý príbeh je popretkávaný dobrodružstvom, zápletkami a nudiť sa jednoznačne nebudete. Keď sa vyrieši jedna záhada, púšťate sa do druhej...

Hlavná mužská postava sa vracia do Londýna po strate pamäti. Plán je jednoznačný: chce zistiť, kto môže za požiar v ich rodinnom sídle a tak s priateľmi zosnujú plán.

Hlavná ženská hrdinka sa vracia do Londýna, aby ju teta uviedla do spoločnosti. Tetu nenájde, ale stretne svoju priateľku zo školy. Tá prizná Felis, že je na mizine a Felis jej chce pomôcť. A tak zosnuje Doris plán...

Bavili ma postavy. Obdobie je super. Nachádzame sa niekde v ére kráľovnej Viktórie a vidieť kam sa Londýn posúva aj keď malými krôčikmi. Škoda, že autorka vsunula príbeh vedľajších postáv do tohto príbehu a tak sme ukrátený o pokračovania. Aspoň o jedno určite.

Ak ste skeptický k slov.autorom a histórií...Nemusíte. Mne sadlo miesto, obdobie, postavy aj štýl. Historické romány sú vaša parketa? Neváhajte nad Falošnou nevestou. Zasmejete sa, spoznáte bylinky a oddýchnete si pri dobrodružstve.

Ďakujem za knihu v rámci #spolupracasnikou @vydavatelstvo_maxim

5/5

#recenzianika #knihy #knihomolka #knihomoli #tipnaknihu #tipnaknihu #tipnaknihu #book #booklover #laskakuknihám #laskakukniham #mamacita #mamacita #books #bookstagram #darcekpodstromcek #falošnánevesta #falosnanevesta #eliskamelusova

06.09.2023 5 z 5

Zotročení vášňou Zotročení vášňou Patrícia Brestovanská

Historický román, ktorý je iný ako sme boki doteraz zvyknutí. Je tvrdší, plný zabíjania a násilia. Mužov, ktorý rabovali a neštítili sa ženy znásilňovať. Nie je to oddychovka pti kávičke a plnohodný historický román.
Ubrala som hviezdicky za básnické slová, ktoré sa mi tam nehodili, pár štylistických chýb a sem tam autorka utiekla v miestach. Celkovo bok príbeh napínavý a ja som ho prrčítala za deň a pol.

01.09.2023 3 z 5

Ako slaný karamel Ako slaný karamel Lucia Olrinková

Radi varíte a pečiete?

Zbožňujem sa strácať v príbehoch. Vypnúť a všetko prenechať fantázií. Zoberiem do rúk knihu, začítam sa a realita je na míle vzdialená. Emócie si idú svojou vlastnou cestou a rada prenechám navigovanie príbehu. Nie každý príbeh ma vie vcucnúť natoľko, že okolie nevnímam. Knihy som začala čítať kvôli tomuto pocitu straty vedomia. Po dlhom čase som to znovu zažila a za to autorke ďakujem.

Stávam sa aktérkou príbehu... Prežívam zlosť, frustráciu, ale aj tie dobré pocity ako štastie a nádej v srdci, že všetko bude ako má.

Luckin príbeh som si užila naplno. Je iný už len hlavnou hrdinkou, ktorá je vzdelaná a milá Rómka. Aj napriek tomu si vyskúša aké je niekedy ťažké žiť v spoločnosti plnej predsudkov. Na vlastnej koži preskáče hrôzy, ale nevzdá sa. Je silná a nezlomná.

Ema rada varí, ale ešte radšej pecie. Pozor pri čítaní majte niečo pod zub pri sebe. Zaručujem vám, že vyhladnete. Toľko dobrôt. Mňam.

Zapletie sa zo svojím šéfom, ktorý ju po roku pošle k vode a ako bonus dostane výpoveď. Temperament nezaprie a tak si šéfko vyslúži hubovú nakladačku a facku k tomu ako bonus naspäť zas od Emy.

Dobre platenú prácu si ktovie prečo nevie nájsť. Zoberie prácu domácej upratovačky a kuchárky tzv.gazdinej u sexy advokáta a šup ďaľší kolotoč emócií môže začať.

Okrem hlavnej línie autorka otvorila aj problematiku, ktorá nie je tak častá, a to Rómov a osadu. Odporúčam, lebo príbeh má aj hlbšiu myšlienku.

A obálka? No nie je pecková? Tá je taká krásna.

27.08.2023 5 z 5

Polícia v rukách mafie Polícia v rukách mafie Peter Šloser

#policiavrukachmafie @petersloser @vydavatelstvo_ikar

Na začiatok sa chcem podakovať za stafetu @mama_nad_knihou

Aká je pravdepodobnosť podobnosti mien fiktívnych postáv?

Lepší názov by som si ani nevedela predstaviť. Ak žijete svoj sen, radi si kupujete a nosíte ružové okuliare, tak odporúčam túto knihu. Zákulisie nie len polície sa nám odhaľuje pred očami a tie budete otvarať aj s ústami stále viac a viac. A budete chcieť viac a viac informácií. Na šťastie je toto druhá časť. Tretiu som vám už priniesla a tak ma čakajú ešte ďaľšie 3, ku ktorím sa dúfam dostanem. Neviem sa dočkať čo nám ešte prinesú a kam posunú moje chápanie...

Na scénu prichádza Julo Tvrdý, ktorý v sérii Páchateľ neznámy už zostáva aj keď mi chýbali postavy z prvej časti. Zoznamujeme sa s Pilátom a Michelom a každá postava, či je na tej správnej strane alebo nie, je charakterovo jasná.

Celý kolotoč začne dosadením toho "správneho" človeka za policajného prezidenta - Libora Kaspera. Ten je švagor Medera a ten zas biely kôň F. Rusa. Povedomé? Ľudia a podnikatelia v Zobore a nie len tam traste sa. Bezúhonny občan Rus má dosadeného svojho človeka a jeho biely kôň sympatizuje s premiérom. Čo sa môže stať?

"Sedím s Liborom každý deň. Pripravujeme reorganizáciu a tých špinavcov, čo idú po tebe vydr..me",vyjadroval sa v množnom čísle, akoby bol oficiálnou súčasťou polície.

Svojský policajný humor nechýbal ani tu a ja ho žeriem. Vtipy o policajtoch, doťahovačky kolegov aj čierny humor.

Krátkosť kapitol vás poháňa vpred. A ja pri deťoch krátke kapitoly milujem. Avšak vo všetkých knihách som si všimla ako preskočil autor v písaní z miesta na miesto, či v tom istom čase čo robia jednotlivé osoby. Mne by pomohlo kapitolu rozkúskovať odsekmi. Knihy sú pomerne hrubé (vyše 400 strán), ale čítanie je jedna radosť a ani neviete ako a ste na konci a preto som rada, že autor má ďaľšie pokračovania a nezaháľa.

Aha ako som sa rozpísala a to by som ešte vedela debatovať.

5/5

#recenzianika #knihy #knihomolka #knihomoli #tipnaknihu #tipnaknihu #tipnaknihu #book #booklover #laskakuknihám #laskakukniham #mamacita #mamacita #books #bookstagram #petersloser
#ikar
#autorskastafeta

21.08.2023 5 z 5

Mafiánska poprava? Mafiánska poprava? Peter Šloser

mafianskapoprava @petersloser @vydavatelstvo_ikar

Ak mám povedať pravdu s veľkou pravdepodobnosťou som našla autora, od ktorého chcem prečítať všetko, čo vyjde. Pustím sa do druhej časti a napíšem, či je to tak na 100%.

"Neustále personálne výmeny po každých voľbách nahrávajú najmä kriminálnym živlom."

Neviem čím to je, ale ak máte radi detektívne prípady, určite odporúčam. Aj keď... Šloserovky už teraz viem, že by som nezaradila úplne medzi detektívky. Šloser vytvoril niečo nové čo tu ešte nebolo a odkrýva každú škáročku vyšetrovania. V iných detektívkach sa okrajovo dozvedáme pozadie, avšak tu je to napísané na plnú hubu. Príbeh je tak kompletný a čitateľ si nemusí domýšľať skutočnosti.

V prvej časti nie je Julo Tvrdý, ale sympatický a vtipný Vilo Strach, ktorý dostal za parťáčku ministerkinu sestru Emu Harisovú. Vytvorili skvelý tím, ktorí ma veľmi bavil. Ich doťahovačky boli výborným spestrením už tak tažkej práce.

Príbeh je inšpirovaný skutočnosťou a začne sa podpálenými kamiónmi a výbuchom auta, v ktorom sedel podnikateľ Takács. Príbeh môže začať zo všetkými zákutiami, ktoré vymyslí len život a hra osudu.

Za prečítanie ďakujem autorovi, ktorý poskytol knihu @mama_nad_knihou a ona vytvorila štafetu, v ktorej som sa mohla zúčastniť.

#autorskastafeta #recenzianika #knihy #knihomolka #knihomoli #tipnaknihu #tipnaknihu #tipnaknihu #book #booklover #laskakuknihám #laskakukniham #mamacita #mamacita #books #bookstagram #mafianskapoprava?

18.08.2023 5 z 5

Darček Darček Diana Špacírová

#darcek @di.spacir.autor @nasevojsko

Ste radi ak sa spomenie vaše obľúbené mesto alebo srdcovka v príbehu?

Ja rada čítam príbehy z Paríža. Obľubujem keď sa spomenie Nitra a moje srdcovky sú HP alebo Gilmorky, Priatelia...

Darček je prvotina od autorky a som rada, že som si ju vďaka autorke mohla prečítať. Diana má 100% talent a cítiť s písmenok, že ju to baví.

Sympatie si získala už len s tým, že sa príbeh odohráva v mojej rodnej Nitre. Nádherné opisy Nitry dotvárali príbehu ten pravý šmrnc akoby ste sa sami ocitli na krásnych miestach v Nitre. Rukopis ma bavil.

Hlavná postava je Elena, ktorá skončila vysokú školu a hľadá si prácu. Je nesmelá, málo komunikatívna a pri rozhovoroch roztrasená. Vnútorná Elena a jej diablik viedli monológy, ktoré boli vtipné a presne odzrkadlovali Elenkinu povahu. Srdečná, vtipná, milá.

Po viacerých pohovoroch stráca nádej. Po poslednom pohovore vychádza z budovy a vrazí do pána. Modlí sa, aby to tentokrát vyšlo. Aj vďaka náhode vrazila do príložitosti a život sa jej začne meniť ako sa jej ani nesnívalo. Máte radi americké romantické filmy? Ja áno, rada si pri nich oddýchnem. Eli sa v takom ocitne až na to, že je to jej život.

Od prísneho, ale sympatického šéfa dostane diabolskú ponuku. Prijať? Neprijať? Nemám čo stratiť? Čo ak si to ľudia vysvetlia zle?

Ponuku príjme a začne objavovať seba, vášeň a iné slasti.

Na začiatku ju zradí dlhoročný ne/priateľ. Dúfala som, že s Marošom bude viac zápletiek, ale rýchlo sa odmlčal. Je to vinár. Elena so šéfom Adamom boli na ochutnávke vína a Maroš sa neobjavil. Tam by som ho čakala s veľkou pravdepodobnosťou. Škoda. Mohli z tohto vzťahu/nevzťahu vzniknúť pekné zápletky.

Začítajte sa do románu, kde vek je len číslo, film sa stane skutočnosťou a s nesmelej, ustráchanej Eleny sa stane iný človek. Prežite premenu spolu s Elenou.

Príbeh nam skončí na pokračovanie a rada by som s autorkou naďalej spolupracovala a priniesla vám pocity z pokračovania.

4/5

17.08.2023 4 z 5

Jejich příběh Jejich příběh Jitka Prokšová

#jejichpribeh @jitkaproksova

@dudychovajitka ďakujem za štafetu, lebo sama by som si knihu nekúpila.

Príbeh ako celok je pekný a má v sebe posolstvo. Príbeh opisuje vzťahy medzi sestrami, vzťahy medzi milencami tiež rodičmi a deťmi.

Štyl mi nesadol a dlho som sa nevedela začítať. Akoby to bolo ťažšia čeština. Sem vsuvky,ktoré by som vynechala a skákanie v príbehu. Príbeh bol dokonca porozdelovaný na časti a myslím, že to mohlo byť uchopené úplne inak. Mne tento štýl žial vôbec nesadol aj keď som knihu dočítala dokonca.

Musím vyzdvihnuť pár erotických -mileneckých scén, ktoré boli zaujimavé a ak by autorka sa chytila tohto žánru, knihu by som si prečítala.

2,5/5

#recenzianika #knihy #knihomolka #knihomoli #tipnaknihu #tipnaknihu #tipnaknihu #book #booklover #laskakuknihám #laskakukniham #mamacita #mamacita #books #bookstagram #autorskastafeta

17.08.2023 2 z 5