Rayshee Rayshee komentáře u knih

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Do knižky sa mi úprimne veľmi nechcelo, bála som sa počtu stránok.
Hneď, ako som začala čítať tak som mala cele dni na rozume, len ako bude pokračovať príbeh. Veľmi sa mi páči doba, do ktorej je kniha posadena aj poukazanie na to, ako ženy nemali práva a postoj k židom. A nakoniec, kto by sa nezamiloval do pána Reeda ?

31.01.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Pre mňa totálne super, prečítanie mi trvalo strašne krátko. Celý čas ma to nesmierne bavilo, knižka je dost jednoducho napísana, rýchlo a prijemne sa číta. Samozrejme je dost predvídatelná, ale i tak som sa tešila na každú jednu čast, a už cez den som premýšlala aké to bude po určitej pasáži. Najskor som čítala druhý diel, a následne som kúpila tento. Nelutujem a teším sa na další diel. Za mna 5/5

29.11.2019 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Ani neviem ako začať. Moja posledná knižná romantika bola v Twilighte keď som bola ešte dieťa. :D Objednala som túto knižku a vobec neľutujem, od začiatku som sa nevedela odtrhnúť. Ráno som premýšľala kedy začnem čítať znova a tešila som sa celý deň. Čítalo sa to strašne rýchlo, utekal mi čas ani neviem ako. Dawn mi bolo strašne moc ľúto, a sama som mala pocit že jej ex chcem zabiť. SPENCER, podla mňa každé dievča minimálne jeden krát za život snívalo o chalanovi ako on, a ja som sa úplne zamilovala. V polke knihy som zistila že som nejak vynechala prvý diel s Allie, a už v priebehu tejto časti som ho hneď musela kúpiť. Za mňa 10/10, dúfam že autorka skoro prinesie niečo nové a ja sa veľmi teším. :)

13.11.2019 5 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Sarkazmus. Len jedna z ponúkaných služieb.
Prvý krát keď som knižku dostala do rúk, vôbec ma nezaujala. Pár rokov pozdejšie v inom vesmíre som ju prečítala za pár hodín. Charley ma veľmi bavila, jak rýpe a je sarkastická. Na konci ma trocha naštvalo rozuzlenie, a nič v podstate nebolo objasnené. Ale kniha má viacej dielov tak snáď sa niečo dozvieme pozdejšie. V podstate ale oddychové pomerne vtipné čítanie. Za mňa 3/5 :)

edit: tak nakoniec čítam že ďalšie diely sa ani nepreložili

31.12.2019 3 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

V podstate si niesom istá, ako to hodnotiť.

Knižku som si kúpila, pretože na mňa všade vyskakovala, tak ma zaujímalo aká je.
Mňa to v podstate bavilo, nečítala som 50 shades takže nedokážem povedať na koľko to bolo podobné alebo nie.
V knižke mi občas prišli strašne nelogické veci, Alex sa chová ako blbec, Clara sa naštve a vyriešia to sexom?
Občas toho sexu bolo príliš, ale zároveň mi nevadilo to čítať.
Takže asi 3/5 za mňa.

01.01.2023 3 z 5

Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Vanessa Jones

Veľmi jednoduchá a príjemná knižka. V dosť častiach dosť predvídateľná ale ak sa máte chuť vrátiť do časov ako HSM a CR tak celkom fajn na prečítanie. Okay, ešte sa priznám že som sa asi zamilovala do jedného z hlavných hrdinov. :)

04.08.2020 3 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

Ani neviem ako napísať recenziu a už celkom dlho premýšľam. Mňa to v podstate tak bavilo že tu mám pred sebou druhý diel. Postavy sú super aj dosť zaujímavé, myšlienka knihy má tiež bavila. Zase na druhú stranu mi niektoré časti knihy prišli zdĺhavé a opakujúce sa. Najväčší problém pre mňa bola asi tá viera, neodsudzujem veriacich ale pre ostatných ľudí to môže byť až dosť prehnane. Ak niekto nečaká nejakú slávu ale oddychové lachke čítanie tak určite doporučujem, hodnotenie asi 3 z 5. :) ( A ja sa idem pustiť do druhého dielu )

11.12.2019 3 z 5