pumplu pumplu komentáře u knih

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Pokaždé se těším, když zjistím, že vyšla nová kniha. U této mě první zarazil trošku název a bála jsem se, že kniha nebude v podobném duchu jako ostatní, ale byla skvělá. Chybělo mi nějakých 200 stran do konce, začala jsem číst a nemohla přestat - nakonec jsem skončila, ale s přečtenou knihou a hodiny ukazovaly jednu ráno:D. Takže určitě doporučuji

19.05.2020 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Úžasná knížka, doporučuji:)

16.11.2019 5 z 5

Čtvero ročních období v Římě Čtvero ročních období v Římě Anthony Doerr

Normálně komentáře nepíšu, ale tady jsem si řekla, ze prostě musím. Po 20 stránkách jsem chtěla knihu odložit, ale říkala jsem si, že tomu dám šanci a třeba se to zlepší. Bohužel opak byl pravdou - tak nezáživnou knihu už jsem opravdu dlouho nečetla.

20.08.2019 1 z 5

Skvělá kniha, rychle se četla a doufám, ze autorka brzy zase něco vydá:)

15.01.2017

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Kniha byla fajn, jen se nemůžu zbavit pocitu, že je psaná na stejný způsob jako kniha Vzpomínáš si? Od Sophie Kinselly. Rána do hlavy, ztráta paměti...

20.09.2016

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Naprosto úžasná knížka! Naprosto mě vytáhla do děje, pobavila mě a přečtená byla hned...moc doporučuji :)

15.09.2016

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Úžasné, úžasné, úžasné. Přečetla jsem za jeden den a kniha mě úplně vytáhla do děje:)

27.06.2016 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Úžasné, skvělé, prostě jako každá knížka od Jojo. Přečetla jsem jedním dechem. Určitě doporučuji

27.06.2016 5 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Knížka se skvěle četla - měla jsem ji přečtenou hned. I přes to, že byly některé věci "až moc" tak se mi příběh líbil :)

27.06.2016

100 dní štěstí 100 dní štěstí Fausto Brizzi

Úžasná kniha - není co dodat! Doporučuji :)

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Kniha se skvěle četla - doporučuji

20.03.2016

Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice Lenka Požárová

Kniha se četla moc dobře, jen mi vadily některé sexuální scény - myslím, že to tam ani nemuselo být.