protokol protokol komentáře u knih

Nekroskop Nekroskop Brian Lumley

Kniha je celkom v pohode aj keď po 13 kapitolu hrozná nuda. Herryho život ako ho opisoval autor bola nuda. Šťavu to nabralo až keď sa rozhodol zabyť otčima a následný stret s rusom a mongolom otial to už bolo v pohode a zaujímavé

no je to prví diel tak uvidíme čo bude ďalej moje hodnotenie zatial 3 hviezdy za ten nudný začiatok

12.12.2018 2 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

celkom dobré čítanie je to trocha písané vo forme dopisov ale inak ma to bavilo
lepšie ako film odporúčam

26.11.2018 4 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Po dokončení všetkých troch dielov knihy METRO môžem s pokojným svedomím ohodnotiť knihu
metro 2033 je s 3 dielov najlepšia
ostatne dve bola strata času a vyhodené peniaze
vedieť to že autor zmrší pokračovanie ušetrím si čas na iné knihy
METRO 2034 je najhoršia s trojice kníh a 2035 je pokračujúca katastrofa
ale rozhodnutie je na každom a koľko ľudí toľko názorov

26.11.2018 5 z 5

Smlouva na život Smlouva na život Marko Kloos

jedna z lepších kníh ja ju mam ako mp3 tak hodnotím pocit pri počúvaní tak pre mňa je ukazovateľ že pri knihe nezaspím a táto ma držala pri bdelom stave tak za mňa skvelá kniha odporúčam nesklame nikoho kto má rád vesmírne boje a je aj celkom humorná jediná vec čo ma trocha sklamalo boli emzáci slabší popis inak je to ok

24.11.2018 5 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

JE dobre napísaná odporúčam

09.10.2018 5 z 5

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

No ako začať. Metro 2033 bol naozaj skvele napísaný .
Metro 2034 je zato otrasný kus žvástu a naozaj ma sklamal
. Koho zaujíma že nejaký Homér tu trepe o nejakej knihe a múze a ďalších blbostiach. No a hanter pokazená mašinka čo všetko len ničí .
neviem ale autor my v 2034 pripadá ako by už nebolo o čom písať . Za mňa mu dávam -1 hviezdu skúsim ešte 2035 ale nádej tomu už moc nedávam .

09.10.2018

Nůž snů 1 Nůž snů 1 Robert Jordan (p)

no kedy bude 2 diel lebo 1 konči dost zle a dalšia kniha moc nenadvezuje

21.09.2018

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

toto bol úplne stratený čas otrasné za mňa 0 hviezdičiek odporúčam túto knihu len ako palivo do krbu :-)

25.07.2018 odpad!

Trůn z dračích kostí Trůn z dračích kostí Tad Williams (p)

Po dlhom čase som sa do tejto knihy dal .
zhrniem to ak sa vám páčia knihy kde hlavný hrdina neustále plače a narieka. Ja som to zabalil už v polke knihy. Dej je pomalí a nudný.
Môj názor strata času .

26.01.2018 odpad!

Město čarodějů Město čarodějů Tereza Janišová

Začalo to celkom dobre ale od bodu ako hlavná hrdinka navštívila hostinec u malého mostu to už bola nuda nuda nuda :( a koniec bol tak jasný no horké to sklamanie

19.01.2018