Prim Prim komentáře u knih

Mami, kdy už konečně umřeš? Mami, kdy už konečně umřeš? Martina Rosenberg

Četla jsem ji kvůli čtenářské výzvě 2018. Knížka Mami, kdy už konečně umřeš? zmíněná v knize Tajný deník Hendrika Groena. Měla jsem z ní trochu strach,ale nebylo to tak hrozné. Četla se dobře. Smutný příběh k zamyšlení.

11.01.2018 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Já patřím k těm kterým se kniha nelíbila. Do půlky jsem se nutila číst a pak jsem to vzdala. To bylo ještě horší než Zlodějka knih tu jsem dočetla s velkým přemáháním.

16.01.2024 1 z 5

Nelituji: Život Edith Piaf Nelituji: Život Edith Piaf Carolyn Burke

Jako poslech audio knihy ano, číst ji by mě asi nebavilo. Stáhla jsem si po přečtení i fil a ten se mi tedy nelíbil vůbec.

25.07.2023 3 z 5

V padesáti na začátku V padesáti na začátku Marcela Mlynářová

Líbilo se mi jak autorka popisuje porevoluční dobu, ale od půlky jsem začala nudit. Pořád jsem čekala co jako bude a ono nic nebylo. A zas tak vtipná mi kniha také nepřišla.

19.04.2023 2 z 5

Učení královny Kuntí Učení královny Kuntí Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda

Knihu mi dal kamarád a tak jsem četla abych pochopila tuhle víru a "kršňáky" Nepochopila jsem. Ale každý má svůj život, svůj vesmír a svoji víru a tak to je.

16.04.2022

Maják v bouři Maják v bouři Tara Sivec

Tedy za mě nic moc. Do půlky jsem četla docela s chutí, ale od půlky jsem měla pocit, že je každá kapitola stejná. Pořád jsem čekala co jako bude a ono nic :)

16.04.2022 2 z 5

Alfa bohyně Alfa bohyně Eva Paclíková

Mně se kniha moc líbila. Dobře se čte. Paní Paclíkovou sleduji i na internetu a je to moje oblíbená koučka.

25.11.2021 5 z 5

Múzeum nevinnosti Múzeum nevinnosti Orhan Pamuk

Hezký příběh,ale zbytečně dlouhý jako turecká telenovela :-) Samozřejmě že ty části kde se píše o historii a rozvoji Turecka se mi líbily moc. Taky musím podotknout že v Turecku se pije Rakı (tak se to čte i píše) ne Rakija. Ta se pije v Chorvatsku a je to úplně něco jiného.

19.02.2020 2 z 5

Tak to bylo, tak to je Tak to bylo, tak to je Lou Fanánek Hagen (p)

Záchvaty smíchu a vzpomínky na mládí.

10.07.2019 5 z 5

Moje ruská babička a její americký vysavač Moje ruská babička a její americký vysavač Meir Šalev

Líbil se mi název a obal tak jsem po ní sáhla v knihovně. Byl by to zajímavý příběh kdyby kniha byla jako příběh napsaná.

29.04.2019 1 z 5

Ta kniha mě vůbec nezaujala. Nedočteno.

15.04.2019

Ten sen Ten sen Martina Formanová

Líbila se mi hodně. Ten konec mě překvapil.

06.08.2018 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Do strany 100 jsem se nemohla do knihy začíst,ale pak už šlo čtení rychle.

17.07.2018 4 z 5

Báááječná dovolená: aneb Cizí neštěstí potěší Báááječná dovolená: aneb Cizí neštěstí potěší Karolína Rellig

Naprosto souhlasím s Barush64 Hrůza!

15.04.2018 odpad!

Hezké vstávání Hezké vstávání Diana Peterfreund

Taková oddechovka. Film jsem neviděla.

23.02.2018 4 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Já jsem se do té knihy pořád nějak nemohla začíst ...
Rozhodně nepatřila k těm knihám na které jsem se těšila až budu po práci číst.

25.01.2018