potesenicist potesenicist komentáře u knih

Krabička Krabička Isabella Paglia

Krásný, klidný příběh, neteř je dost plachá a velmi se s knihou ztotožnila.

02.04.2024 5 z 5

Buddhovy pohádky na dobrou noc Buddhovy pohádky na dobrou noc Nagaraja Dharmachari

Před spaním vhodné pohádky, líbí se mi meditace na konci, ale máme doma lepší knihy.

02.04.2024 3 z 5

Šmoulové: Cesta do Zakázaného lesa Šmoulové: Cesta do Zakázaného lesa Stacey Harman

Velmi stručná kniha, ale vhodná na první čtení.

Místečka Místečka Jana Renner

Mě se líbila, ale dcery jí odmítly dočíst, vůbec je nebavila.

02.04.2024 3 z 5

Kdo je rychlejší? - Příběh o tom, jak se mít rád Kdo je rychlejší? - Příběh o tom, jak se mít rád Iryna Zelyk

Nejlepší z těch co jsme od autorky četly. Tato se mi líbila.

Karlíček a vosy Karlíček a vosy Noemi Cupalová

Mladší dcera knihu miluje, je snadné nenávidět vosy s Karlíčkem a přesto je příběh pozitivní.

Netopýr Warren: Vzhůru nohama! Netopýr Warren: Vzhůru nohama! Jaromír Štejnar

Krásný příběh, ale kniha není dobře vyrobená, rozlepuje se.

02.04.2024 4 z 5

Ahoj, strachu! Ahoj, strachu! Iryna Zelyk

U nás do přečtení žádné strachy nebyly, ale od té doby se starší dcera bojí strašidel. Rodičům, kteří zatím žádný strach s dětmi neřeší, nedoporučuji.

27.11.2023 1 z 5

Chrochtík a Kvikalka Chrochtík a Kvikalka Ester Stará

V průběhu čtení jsem si říkala, že určitě na konci Kvikalka ocení Chrochtíka a jeho zlaté srdce a na zlaté prasátko zapomene, takže závěr mě dost zklamal. Chudák nedoceněný muž. Dcerám se ilustrace nelíbily.

27.11.2023 1 z 5

Lily, víla z tůňky Lily, víla z tůňky Lucy Fleming

Ilustrace opět nádherné. Sdělení příběhu, neboj se říct o pomoc je skvělý. Jen mi tam nesedí ta básnička, možná je na vině překlad.

27.11.2023 5 z 5

Eliška není strašidlo Eliška není strašidlo Simona Smatana Čechová

U nás doma se netopýrů nebojíme, takže pro nás to silné sdělení nebylo, ale kniha je krásná.

27.11.2023 3 z 5

Včelař Josífek Včelař Josífek Simona Smatana Čechová

Krásný a poučný příběh. Na některých stránkách málo textu, ale to jediné se dá vytknout.

O sovičce O sovičce Petr Horáček

Krásný příběh o nezbedném mláděti a pečující mámě. Mladší dcera jí zbožňuje.

27.11.2023 5 z 5

Nejlepší dárek Nejlepší dárek Petr Horáček

Hezký příběh pro první společné čtení.

Nejkrásnější místo na světě Nejkrásnější místo na světě Petr Horáček

Spíš bych závěr příběhu uvítala - s lidmi co miluje, ale hezká kniha.

František z kompostu František z kompostu Simona Smatana Čechová

Úžasný příběh, víc takových knih. Dcery knihu milují.

29.10.2023 5 z 5

Obejmi mě, prosím Obejmi mě, prosím Przemysław Wechterowicz

Konec příběhu krásný, ale docela mi vadí objímání sousedů, kdyby to byli kamarádi, neměla bych co vytknout.

29.10.2023 3 z 5

Som skvelé dieťa – 7 pilierov detského sebavedomia Som skvelé dieťa – 7 pilierov detského sebavedomia Michaela Ray

Velké zklamání. Marketing mají skvělý, ale nám to nic nedalo. Cena přehnaně vysoká.

29.10.2023 1 z 5

O zajíci a želvě a další Ezopovy bajky O zajíci a želvě a další Ezopovy bajky Hana Primusová

Klasické bajky, starší dceru moc baví.

07.10.2023 5 z 5

O lišce a čápu a další Ezopovy bajky O lišce a čápu a další Ezopovy bajky Hana Primusová

Klasické bajky, starší dceru moc baví.

07.10.2023 5 z 5