Nejlepší dárek

Nejlepší dárek https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509865/bmid_nejlepsi-darek-seg-509865.png 4 35 7

Tom a Mot jsou nejlepší kočičí kamarádi. A dokonce mají narozeniny ve stejný den. Jaký bude nejlepší dárek pro toho druhého? Můžeme tomu druhému přát všechno možné, ale nejlepší nakonec stejně bude společně strávený den.

broskev28
15.01.2024 4 z 5

Tom a Mot, dva kočičí kamarádi, kteří si dají k narozeninám ten nejlepší dárek: hru v dešti! Ovšem tentokrát se přikláním k bibi.r - ve srovnání s úžasnou Jak myška snědla měsíc, kterou jsem četla nedávno, mi Nejlepší dárek připadá méně povedený. Ale pořád je to Petr Horáček = značka kvality.

Péťa Z.
09.01.2024 5 z 5

V rámci projektu S knížkou do života si pro nás paní knihovnice připravila tuto milou knížku. Ilustrace jsou velmi povedené, příběh se nám líbil. Až bude volná, půjčíme si ji domů. :-)

potesenicist
27.11.2023 4 z 5

Hezký příběh pro první společné čtení.

JarkaJ.
05.08.2023 5 z 5

Úžasně barevná a veselá. Knížky Petra Horáčka nikdy nezklamou.

Cassidy.L
10.06.2023 5 z 5

Opět další krásná kniha pana spisovatele. Milá, plná přátelství a fantazie. Dcerka byla nadšená. Těšíme se na další :)

bibi.r
25.04.2023 3 z 5

Pro děti 3+

Petra Horáčka mám moc ráda. Je to jeden z mých top autorů pro menší děti.
Ale... Ale tahle knížka se mi zdála trošku slabší. Pořád krásná a ten ilustrační styl miluju, ale ten příběh mě ani moje děti až tak neoslovil.
Přesto děkuji :).

aydam