potesenicist potesenicist komentáře u knih

Víš, jak se co dělá? Víš, jak se co dělá? Oldřich Růžička

Témata skvělá a pěkně vysvětlená, ale obrázek dítěte unášeného v kufru auta bylo na nás opravdu moc.

07.10.2023 3 z 5

Dobrodružství v přírodě 1 - Kniha pro zvídavé průzkumníky přírody Dobrodružství v přírodě 1 - Kniha pro zvídavé průzkumníky přírody kolektiv autorů

Mě se líbí, ale dcery zatím nezajímá a nebaví.

07.10.2023 4 z 5

Dobrodružství v přírodě 2 - Kniha pro zvídavé průzkumníky přírody Dobrodružství v přírodě 2 - Kniha pro zvídavé průzkumníky přírody kolektiv autorů

Mě se líbí, ale dcery zatím nezajímá a nebaví.

Bambi Bambi Walt Disney

Tento příběh mě dostal do úzkých s vysvětlováním, proč nemůže mít mladší dcera miminko s bratrancem a bambi ano.

07.10.2023 1 z 5

Zpomal a podívej se: 40 přírodních divů objasněno Zpomal a podívej se: 40 přírodních divů objasněno Carl Wilkinson

Ideální encyklopedie pro menší děti. Některá témata skvěle vysvětlená, u některých bych ocenila více informací.

Zpomal a rozhlédni se Zpomal a rozhlédni se Laura Brand

Ideální encyklopedie pro menší děti. Tahle nás baví ze série nejvíce.

Zpomal a pozoruj Zpomal a pozoruj Rachel Williams

Co se skrývá v lidském těle Co se skrývá v lidském těle Katie Daynes

07.10.2023 5 z 5

Otázky a odpovědi z našeho světa Otázky a odpovědi z našeho světa neznámý - neuveden

07.10.2023 5 z 5

Otázky a odpovědi ze světa zvířat Otázky a odpovědi ze světa zvířat Katie Daynes

Kamarádi zvířátka Kamarádi zvířátka Jiří Žáček

Oblíbená kniha, dcery umí všechny básně nazpaměť.

06.10.2023 5 z 5

Tajemství mámina bříška aneb Odkud se berou miminka Tajemství mámina bříška aneb Odkud se berou miminka Marta Maruszak

Hezká kniha, ale jsou tam drobné detaily, které se mi nelíbily.

06.10.2023 3 z 5

Emušáci - Ferda a jeho mouchy Emušáci - Ferda a jeho mouchy Michaela Dostalová

Pěkná kniha o emocích. Pravda některé kapitoly se mi tam nelíbí a nečtu je, ale oceňuji poznámky a otázky po stranách.

Ledové království Ledové království Walt Disney

Oblíbený příběh starší dcery, za mě zbytečně okrájený oproti filmu.

Neobyčejná povolání Neobyčejná povolání Alla Hutničenko

Pěkná kniha, květinářka a pizzař jsou za mě běžná povolání, ale zbytek moc zajímavý.

O bagříku Honzíkovi O bagříku Honzíkovi Jan Jirků

Nelíbila se mi část s vytahováním, ale jinak pěkný příběh.

06.10.2023 3 z 5

Havran Nezbeda: Všechno je moje! Havran Nezbeda: Všechno je moje! Nele Moost

Tato kniha je snad ještě horší než druhá. Kradl od kamarádů a poučení? Hrůza

06.10.2023 odpad!

Havran Nezbeda: Je těžké nezlobit! Havran Nezbeda: Je těžké nezlobit! Nele Moost

Příběh otřesný, nelíbila se mi snad jediná část příběhu. Ani krásné ilustrace to nezachránily.

06.10.2023 odpad!

O medvídkovi, co neuměl plavat, ale naučil se číst O medvídkovi, co neuměl plavat, ale naučil se číst Barbora Melíková

Tato kniha je poklad. Nevím jestli ji miluji víc já nebo dcery. Čteme aspoň 4krát týdně. U otázek na konci jsme si krásně popovídaly.

06.10.2023 5 z 5

Rok na stavbě Rok na stavbě Artur Nowicki

Tak tahle se u nás doma nelíbila nikomu. Moc nechápu, proč musí v poslední době dávat všude autům obličeje.

07.09.2023 1 z 5