Som skvelé dieťa – 7 pilierov detského sebavedomia

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je vhodná pre deti od troch do osem rokov na spoločné čítanie s rodičmi. Je inšpirovaná skúsenosťami a koučingovou praxou autorky. Odhaľuje, kde vznikajú v detstve pochybnosti o sebe a ako môžu rodičia podporiť sebavedomie dieťaťa. Formou rozprávky sa tieto témy prirodzene otvoria. Doplňujúce námety pre rodičov pomôžu priblížiť sa dieťaťu a zistiť, kde prípadne potrebuje viac podpory. Afirmácie zhrnú hlavnú myšlienku každej kapitoly, aby si ju dieťa mohlo ľahko osvojiť. V knihe je inovatívne spojený žáner rozprávky, osobného rozvoja a poznatky z neurovedy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470915/big_som-skvele-dieta-7-pilierov-detskeh-c0e-470915.png 52
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Som skvelé dieťa – 7 pilierov detského sebavedomia

knizninadsenec
25.06.2021

Překrásné společné čtení pro děti s dospělými, které dětem pomůže s pocity / situacemi pomocí pohádkových příběhů. Pohádky jsou překrásné. Líbí se mi, že je zde i prostor s náměty pro rodiče nebo poznámky autorky z neurovědy.
Kniha podle mne pomůže i dětem větším, třeba na Střední škole, kdy o sobě mnozí pochybují nebo mají různé pocity, na které se bojí zeptat.

Kdyby taková kniha vyšla již před lety, jistě bych i já osobně hleděla na sebe nebo své okolí nebo rodinu jinak. Jsou v ní otázky, které jsem si jí já jako dítě mnohokrát pokládala a ne jen jako dítě, ale i jako straší.
Jsem velmi ráda, že jsem si knihu od autorky měla možnost přečíst a jsem si jista, že pomůže mnohým dětem s rodiči, aby se děti cítily lépe a lépe chápaly své pocity nebo situace. Knihu jistě budou číst opakovaně.