Porlan Porlan komentáře u knih

Král Krysa Král Krysa James Clavell

Perfektní příručka k asijské dietě, burzovnímu makléřství, rozmnožování hlodavců a nalezení odvahy si kdekoliv ulevit.

11.02.2023 5 z 5

Deoduši Deoduši Jan Werich

To vám byla pane krása.

12.02.2023 5 z 5

Blednoucí vzpomínky Blednoucí vzpomínky Bartosz Sztybor

Buď jsem si koupil výtisk, kde chybí stránky a nebo to je prostě nejhorší díl série.

18.03.2022 2 z 5

Komu zvoní hrana Komu zvoní hrana Ernest Hemingway

Liboval jsem si, že se kniha zaměří na události ve třech dnech a bude odsýpat. Neodsýpala. Tak jsem se těšil, až bude popisovat poslední den. A zas nic. Pak konečně nadešla hodina H a... a kniha skončila.

06.07.2022 2 z 5

Endurance Endurance Alfred Lansing

Skvělé počtení, které vás hluboce zasáhne a silně vyčerpá, i když budete schouleni u žhnoucího krbu a zabaleni do teplého kožíšku z roztomilých tuleních mláďat.

12.01.2022 5 z 5

Uspořádání světa Uspořádání světa Henry Kissinger

Až budu stejně starý jako Jindra, když napsal tenhle majstrštyk, tak si budu přát být už třicet let po smrti. Všechna čest dědo!

17.12.2021 5 z 5

Tyranie: 20 lekcí z 20. století Tyranie: 20 lekcí z 20. století Timothy Snyder

20 lekcí z 20. století. Tento pán si přečetl tenkou příručku "základy nacismu a komunismu" a rozhodl se, že mi udělí lekce z jeho bolístek co mu způsobil Trump a Putin ve 21. století.

16.12.2021 1 z 5

Wim Hof - Ledový muž Wim Hof - Ledový muž Wim Hof

(SPOILER) Ahoj, jsem nemrznoucí geroj Hof Wim a tohle je zkrácená verze mého bestselleru. Uhnila vám končetina, doktor vám konstatoval exitus a nebo se třeba bojíte berušek? Bát se již nemusíte! Se vším vám pomůžu! Stačí dejchat, sprchovat se a zase dejchat. A pokud vám nevadí o tomhle číst na dvě stě stránkách, tak si tu mou knížečku kupte. A kupte ji každému koho znáte. A nezapomeňte k tomu přibalit i jeden z mých online kurzů. Nikdy se mi totiž nechtělo pracovat a musím krmit spoustu hladových krků. Dank u wel!

15.02.2024 4 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Jestli očekáváte natrhnutou hráz či bolavý krk ve stylu: "Non papa, arrête papa, ça fait mal papa!" ... Tak raději šáhněte po jiném médiu.

11.02.2023 2 z 5

Vojenské neúspěchy: Anatomie selhání ve válce Vojenské neúspěchy: Anatomie selhání ve válce Eliot A. Coohen

Aneb jak spousty slov říct úplné nic.

20.12.2021 odpad!

Italské boty Italské boty Henning Mankell

Kniha najde zalíbení u všech různých samotářů, slídilů, uchyláků a fanoušků četby nekrologů.

16.10.2022 4 z 5

Lidská práva Lidská práva Oskar Krejčí

Solidní úvod do problematiky. Aneb jak zjistit, že lidská práva jsou kus papíru, se kterým si můžeš tak akorát vytřít...

01.01.2022 4 z 5

Zápisky o válce galské Zápisky o válce galské Gaius Iulius Caesar

Učili mě, že výkal pana generála smrdí jako každý jiný. Julin byl první, který svým pamfletem přesvědčil ostatní, že z něj vychází pouze excrementum aromaticus magnificus.

17.12.2021 4 z 5

Československo a Izrael v letech 1947-1953 Československo a Izrael v letech 1947-1953 Karel Kaplan

La'a'za'zel, aani gommer! Opomíjený historický poklad plný informací, o kterých se nemluví. Být vlastníkem týhle knížky není ostuda, tak ji přestaň ukrývat na půdě. Druhá půlka ale není tak záživná.

17.12.2021 5 z 5