Porlan Porlan komentáře u knih

Wim Hof - Ledový muž Wim Hof - Ledový muž Wim Hof

(SPOILER) Ahoj, jsem nemrznoucí geroj Hof Wim a tohle je zkrácená verze mého bestselleru. Uhnila vám končetina, doktor vám konstatoval exitus a nebo se třeba bojíte berušek? Bát se již nemusíte! Se vším vám pomůžu! Stačí dejchat, sprchovat se a zase dejchat. A pokud vám nevadí o tomhle číst na dvě stě stránkách, tak si tu mou knížečku kupte. A kupte ji každému koho znáte. A nezapomeňte k tomu přibalit i jeden z mých online kurzů. Nikdy se mi totiž nechtělo pracovat a musím krmit spoustu hladových krků. Dank u wel!

15.02.2024 4 z 5

Deoduši Deoduši Jan Werich

To vám byla pane krása.

12.02.2023 5 z 5

Král Krysa Král Krysa James Clavell

Perfektní příručka k asijské dietě, burzovnímu makléřství, rozmnožování hlodavců a nalezení odvahy si kdekoliv ulevit.

11.02.2023 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Jestli očekáváte natrhnutou hráz či bolavý krk ve stylu: "Non papa, arrête papa, ça fait mal papa!" ... Tak raději šáhněte po jiném médiu.

11.02.2023 2 z 5

Italské boty Italské boty Henning Mankell

Kniha najde zalíbení u všech různých samotářů, slídilů, uchyláků a fanoušků četby nekrologů.

16.10.2022 4 z 5

Komu zvoní hrana Komu zvoní hrana Ernest Hemingway

Liboval jsem si, že se kniha zaměří na události ve třech dnech a bude odsýpat. Neodsýpala. Tak jsem se těšil, až bude popisovat poslední den. A zas nic. Pak konečně nadešla hodina H a... a kniha skončila.

06.07.2022 2 z 5

Blednoucí vzpomínky Blednoucí vzpomínky Bartosz Sztybor

Buď jsem si koupil výtisk, kde chybí stránky a nebo to je prostě nejhorší díl série.

18.03.2022 2 z 5

Endurance Endurance Alfred Lansing

Skvělé počtení, které vás hluboce zasáhne a silně vyčerpá, i když budete schouleni u žhnoucího krbu a zabaleni do teplého kožíšku z roztomilých tuleních mláďat.

12.01.2022 5 z 5

Lidská práva Lidská práva Oskar Krejčí

Solidní úvod do problematiky. Aneb jak zjistit, že lidská práva jsou kus papíru, se kterým si můžeš tak akorát vytřít...

01.01.2022 4 z 5

Vojenské neúspěchy: Anatomie selhání ve válce Vojenské neúspěchy: Anatomie selhání ve válce Eliot A. Coohen

Aneb jak spousty slov říct úplné nic.

20.12.2021 odpad!

Uspořádání světa Uspořádání světa Henry Kissinger

Až budu stejně starý jako Jindra, když napsal tenhle majstrštyk, tak si budu přát být už třicet let po smrti. Všechna čest dědo!

17.12.2021 5 z 5

Zápisky o válce galské Zápisky o válce galské Gaius Iulius Caesar

Učili mě, že výkal pana generála smrdí jako každý jiný. Julin byl první, který svým pamfletem přesvědčil ostatní, že z něj vychází pouze excrementum aromaticus magnificus.

17.12.2021 4 z 5

Československo a Izrael v letech 1947-1953 Československo a Izrael v letech 1947-1953 Karel Kaplan

La'a'za'zel, aani gommer! Opomíjený historický poklad plný informací, o kterých se nemluví. Být vlastníkem týhle knížky není ostuda, tak ji přestaň ukrývat na půdě. Druhá půlka ale není tak záživná.

17.12.2021 5 z 5

Tyranie: 20 lekcí z 20. století Tyranie: 20 lekcí z 20. století Timothy Snyder

20 lekcí z 20. století. Tento pán si přečetl tenkou příručku "základy nacismu a komunismu" a rozhodl se, že mi udělí lekce z jeho bolístek co mu způsobil Trump a Putin ve 21. století.

16.12.2021 1 z 5