PokyHiro PokyHiro komentáře u knih

Lídři jedí poslední Lídři jedí poslední Simon Sinek

Jestli chcete někoho vést, tak tohle patří k základní četbě.

26.06.2021 5 z 5

Myšlením k bohatství Myšlením k bohatství Napoleon Hill

Je to fajn, a stojí za to se čas od času k ní vracet.

26.06.2021 3 z 5

Nikdy nedělej kompromis aneb Vyjednávej tak, jako by ti šlo o život Nikdy nedělej kompromis aneb Vyjednávej tak, jako by ti šlo o život Christopher Voss

Naprostá vyjednávací pecka.

06.05.2020 5 z 5

Nenechte se oškubat Nenechte se oškubat David Craig

Kniha popisuje "zajímavé" praktiky některých typů "obchodníků". Za mě byly některé pasáže zavádějící, na druhou stranu spousta věcí je opravdu dobře zpracovaná.

06.05.2020 2 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Kniha vás udrží ve střehu po celou dobu čtení a přijde s překvapivým vyústěním, pro fanoušky umění, vědy a náboženství to je naprostá bomba.

24.08.2019 5 z 5

Nauč se to! Nauč se to! Peter Christopher Brown

Kniha pěkně popisuje efektivní učení a na příkladech demonstruje názorné užití v praxi. Z vlastní zkušenosti můžu zatím hodnotit jedině kladně.

21.01.2018 5 z 5

Průlomová kniha, která změní pohled na finanční stránku života. Pokud chcete dosáhnout finanční svobody, myšlenky zde zachycené jsou veskrze nezbytné.

21.01.2018 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Pro mě totální bomba, kterou jsem přečetl jedním dechem po jejím otevření. Zápletka velmi chytlavá, ovšem hlavní lákadlo je podle mě zapojení tématu otázky přelidnění planety, o které se bohužel příliš nemluví. Doufám tedy, že kniha podněcuje k přemýšlení o tomto problému a hledání řešení, které bude ještě lepší než to Zobristovo.

17.01.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha velmi opěvovaná, já s ní mám doposud problémy, jelikož s autorem horkotěžko dokážu vyjít a myšlenky které přednáší nejsou vůbec černobílé, jak by se mohly na první pohled zdát. Nicméně rozhodně kvalitní podnět na diskuzi

17.01.2018 3 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Překvapivě kniha velmi na zamyšlení, i na první pohled malé činy mohou mít dalekosáhlé důsledky.

17.01.2018 5 z 5