PiperW PiperW komentáře u knih

Studentská výměna Studentská výměna Sophia Lowell

Kniha se četla lépe než první díl, soudím tedy, že se kvalita zlepšuje každým dílem. Dám tedy šanci i třetímu dílu. Snad mě nezklame

04.02.2013

Jak to začalo Jak to začalo Sophia Lowell

Seriál Glee mám moc ráda. Tedy spíše jsem měla ráda jeho začátky a konkrétně první dvě, možná ještě třetí serii teď už nic moc. Tahle kniha má být o začátcích Glee. Odehrává se v době, před začátkem Glee klubu. Co se týče knihy, nebyla špatná, ale nijak zvlášť mě nenadchla. Rozhodně si přečtu další dí, který mám doma, ale pro případné čtenáře musím poznamenat, že kniha nenadchne ani neurazí. Slabší průměr.

03.02.2013 2 z 5

Sny Sny Richelle Mead

První díl mě naprosto uchvátil, druhý jsem si ještě říkala dobrý jde to ale u třetího jsem skončila a čtvrtý jsem četla už hooodně pomalu.....5. už ani číst nebudu

31.01.2013

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Tak dočteno, naprosto perfektní. Poslední kapitolu miluju a už se těším na pokračování. Adrian je zlatíčko a Sydney až na to jak ho odmýtá jsem si oblíbila taky :)

30.01.2013 5 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Jako všechny díly Percyho prostě skvělé počtení

27.01.2013 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Přidávám se k názoru majuše....dle mého také nejslabší díl série....Proto jen 4 hvězdičky

09.01.2013 4 z 5

Camp Rock 1: Zahraj to znovu Camp Rock 1: Zahraj to znovu Walt Disney

Kniha se mi velmi líbila. Oddechové čtení. Nečekejte nic náročného.

06.01.2013 5 z 5

Rozkol Rozkol Aubrey Clark (p)

Velmi povedená kniha, na stejně dobré úrovni jako předchozí díly

06.01.2013 5 z 5

Stopy minulosti Stopy minulosti Lisa Jane Smith

Jako všechny dosud vydané díly, byla to bomba...už se těším na další díly

30.12.2012 5 z 5

Balthazar Balthazar Claudia Gray (p)

Tak jako předchozí díly, i tato kniha Vás naprosto strhne a přečtete ji jedním dechem. Ikdyž už se tu moc neobjevuje Bianca a Lucas, i tak je to bezva čtení

19.11.2012 5 z 5

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

taky to pro mě skončilo tím autobusem...potom už docela o ničem :( škoda

26.08.2011

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Dle mého názoru nejlepší kniha o upírech v poslední době když nepočítám Vampírskou akademii :)

Tajemství Temného dvorce Tajemství Temného dvorce Anthony Horowitz

Hodně pěkná a čtivá kniha :)

26.08.2011 3 z 5

Říkejte si se mnou Říkejte si se mnou František Hrubín

František Hrubín má krásné rýmovačky pro děti a snadno zapamatovatelné. Tatko kniha je ideální pro děti školního i předškolního ěku :)

ABECEDA ABECEDA Ladislav Pálka

pro školáky ideální. Moc se mi líbila :)

Dobrou noc Dobrou noc Walt Disney

Jedna z mých oblíbených knih v dětství :)

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Pokud ji někdo máte v povinné četbě nebo jen chcete něco kratšího a odpočinkového a raky čtivého tak vřele doporučuji :)

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Souhlasím s komentářem Honey0105. Kniha byla z mého pohledu docela průměrná. Ani nenadchla, ani neurazila. Meg mám taky moc ráda, ale pokud kniha o upírech tak bych spíše doporušila Vampírskou akademii, Akademii Evernight nebo Twillight.

26.08.2011 3 z 5