pip11 Online pip11 komentáře u knih

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Byl to kouzelný příběh o vnitřním světě a prožívání Elizabeth a jejího adoptivního syna (synovce) Luka. Velmi zvláštní, ale moc krásné snění. Ze začátku se mi příběh táhnul, pak mě ale zcela okouzlil.

15.02.2020 5 z 5

Zúčtovanie pri Gossamerskom rybníku Zúčtovanie pri Gossamerskom rybníku Jaime Jo Wright

Poutavý a záhadný příběh, který se vine ve dvou časových rovinách. Malé městečko plné temného a mrazivého tajemství, které se táhne přes sto let až do současnosti a zde pokračuje. Historická část se odvíjí od skutečné události a byla i s tím současným velmi napínavá. Oba vás udrží ve stále vzrůstajícím napětí a skvělé atmosféře.

02.02.2020 5 z 5

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Skvělé pokračování, opět vtipné a napínavější než jednička. Jdu sehnat trojku.

16.12.2019 5 z 5

Zítra začnu nový život! Zítra začnu nový život! Gilles Legardinier

Nereálné, bláznivé, ale tak vtipné. Také zde byly vážnější okamžiky, ty sebou nesly moudrost a hřejivé momenty. Lehce se to četlo a dobře jsem se bavila.

08.12.2019 4 z 5

Jak mi pan Darcy zlomil srdce Jak mi pan Darcy zlomil srdce Beth Pattillo

Bylo to hezké, je to milý příběh. Nebylo to nic velkolepého ale příjemně odpočinkové. Nejvíce mě zaujal původní rukopis a poslední dva referáty.

20.11.2019 3 z 5

Dědictví Dědictví Tilly Bagshawe

Celkem průměrná kniha, od poloviny už byla čtivější ale max. 3,5 *

13.11.2019 3 z 5

Titáni Titáni Leila Meacham

Příběh dvojčat byl příjemně čtivý, nechybělo lehké napětí a odkrývání tajemství.

05.11.2019 4 z 5

Sabotáž Sabotáž Dani Pettrey

Líbly se mi všechny čtyři díly, které jsem četla. Bylo to odpočinkové, dobrodružně napínavé s romantickými částmi o sourozencích a jejich protějšcích.

01.09.2019 5 z 5

Krajina mlčania Krajina mlčania Tessa Afshar

Jedním slovem překrásné. Velmi podmanivý a moc dojemný příběh, který je psán s hloubkou.

12.07.2019 5 z 5

Všechny tvé polibky Všechny tvé polibky Julia Quinn

Příjemné odpočinkové čtení, které s mi líbilo.

25.06.2019 4 z 5

Istý ako úsvit Istý ako úsvit Francine Rivers

Závěrečná část této úžasné série, tentokrát o bývalém gladiátorovi Atretesovi, který chce opustit Efez a vydat se na cestu domů po dlouhých více než 10-ti letech. Cesta, která ho však čeká, je plná obtíží a zároveň vnitřního boje. Célá trilogie byla překrásná, je to hluboký příběh a mrzí mě, že už je konec.

16.06.2019 5 z 5

Zlatá žatva Zlatá žatva Tessa Afshar

Krásné zakončení celého příběhu, který mě nepustil až do poslední strany. Příběh Sáry a Dária plynně navazoval tam, kde skončila předchozí kniha. Líbilo se mi prostředí, děj a také postavy, včetně vedlejších.

02.06.2019 5 z 5

Aféra v Cornwallu Aféra v Cornwallu Liz Fenwick

Kniha se mi líbila a dobře jsem se bavila, bylo to příjemné čtení. Byla snad ještě o něco lepší než první díl.

16.05.2019 5 z 5

Zašepkaj jej meno Zašepkaj jej meno Tamera Alexander

Příběh je skutečně nádherný. Dovedla bych si ho představit zfilmovaný. Hřebčín Belle Meade a vše co se tam odehrává, je poutavé a moc jsem si to užila. Je příjemné začíst se do knihy a zapomenout na čas. Už teď se těším na další knihu ze série.

11.05.2019 5 z 5

Ross Poldark - Návrat domů Ross Poldark - Návrat domů Winston Graham

Byla jsem zvědavá na tuto sérii, ovšem začátkem jsem se musela prokousat, než jsem si zvykla na prostředí. Potom už to dostalo spád a a bylo to čtivé.

09.04.2019 4 z 5

Tajomstvo domu na Foster Hille Tajomstvo domu na Foster Hille Jaime Jo Wright

Kniha mě velmi mile překvapila.Thriller, který je napsán ze dvou pohledů, ve dvou rozměrech, které se vzájemně proplétali. Román v tajemné a napínavě mrazivé atmosféře, ktera mě nutila stále dál obracet strany. Skvělý debutový příběh.

25.03.2019 5 z 5

Tichá guvernantka Tichá guvernantka Julie Klassen

Pěkný a poutavý román, je v něm napětí, tajemství, láska, zrada a spousta dalšího. Příběh je bez zdlouhavých popisů, přesto se v ní stále něco děje. Kniha mě nezklamala, zajímavé jsou také citace před každou kapitolou. Život guvernantek byl v reálu vážně osamělý a smutný.

20.03.2019 5 z 5

Mizera Mizera Barbara Cartland

Pěkná kniha, hezky se četla. Je to má první od této autorky, možná si přečtu ještě nějakou další.

18.03.2019 4 z 5

Nezmazateľný dojem Nezmazateľný dojem Tamera Alexander

Krásný příběh, kniha se četla skvěle a snadno i když má 500 stran.
Vtáhlo mě to velmi rychle do děje, příběh byl velmi poutavý. Těším se už na další knihy v sérii.

11.03.2019 5 z 5

Učiteľova dcéra Učiteľova dcéra Julie Klassen

Velmi jsem si oblíbila knihy od Julie Klassen, která je výborný vypravěč. Nejsou přeslazené, mají napětí a tajemno, prostě svělá atmosféra. Kniha Učitelova dcéra je moc pěkný příběh, spousta napětí a tentokrát i spiknutí a nebezpečí.

06.03.2019 5 z 5