pihinka pihinka komentáře u knih

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Dočeno a nemůžu jen chválit, miluji detektivky a dlouho se mi nedostala do ruky opravdu tak výborná jako je tato, Zimní oběť rovněž úžasná, nejvyšší možné hodnocení :)

22.01.2013

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Právě čtu a musím napsat, že jsem z této detektivky nadšená, už teď se těším na Letní smrt

21.01.2013

Soukromé hry Soukromé hry James Patterson

Právě čtu a nemůžu se odtrhnout, paráda :)

27.10.2012

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Naprosto jedinečná kniha, úžasné dílo :-)

27.08.2012

Jeden musí z kola ven Jeden musí z kola ven John le Carré (p)

Docela zklamání, spousta jmen a děj, který se mele stále dokola :(

12.04.2012

Osamělost prvočísel Osamělost prvočísel Paolo Giordano

Hodně zajímavá knížka, nutí člověka přemýšlet i po přečtení, vřele doporučuji

10.04.2012

Lovec Lovec Jeffery Deaver

Tentokrát docela zklamání, čekala jsem od této novinky více :( stále dokola opakující se věty, no nic moc

17.01.2012

Tam, kde jsou tygři domovem Tam, kde jsou tygři domovem Jean-Marie Blas de Roblès

Právě čtu, zajímavá knížka, moc pěkně napsaná

17.01.2012

Manželské okovy Manželské okovy Klára Janečková

Právě čtu, zajímavá knížka, dobře se čte

11.01.2012

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Opět úžasná detektivka

07.01.2012

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Naprosto jedinečná detektivka, ze začátku se mi zdálo, že je tam příliš jmen a těžko se vyznám, ale vše do sebe naprosto zapadá, jak jména tak děj jedinečný :)

30.12.2011

Celestinské proroctví Celestinské proroctví James Redfield

Opravdu nic moc, přečetla jsem tuto knihu asi do čtvrtky a přestala mě bavit :(

28.08.2011

Nechte prosím kytky žít Nechte prosím kytky žít Johannes Mario Simmel

Také jsem tuto knihu kdysi četla a žádná sláva :( hodně natažené, děj zdlouhavý a často se opakující :(

28.08.2011

Když uvěříš Když uvěříš Jessica Inclán

Tato kniha mě nadchla, moc zajímavě napsaná, moc dobře se čte. Nechybí napětí, tajemno i láska

27.08.2011

Vražedná hra Vražedná hra Iris Johansen

Napínavá detektivka navíc pasáže, kdy Eva Duncanová promlouvá s mrtvou Bonnie, úžasné a zvláštní

16.08.2011

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

I když nejsem vyloženě expertka přes počítače, knihy s tímto tématem příliš nečtu, Kříže u cesty mě dostaly, nádherně napsaná detektivka, ve které navíc nechybí ani cit, Deaverovky mám přečtené všechny, ale tuhle knížku řadím na přední místo

16.08.2011