PetraMe PetraMe komentáře u knih

Mezi zloději Mezi zloději Douglas Hulick

Skvělý a humorný příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout :) Kniha má jen jeden nedostatek a to ten, že nemá více stránek :)

16.03.2016 5 z 5

Jednota Jednota Oliver Bowden (p)

I když je kniha psána formou deníku, kdy děj zahrnuje hlavně život Elise, je velmi poutavá a čtivá. I když jsem před tím hrála hru a věděla jak to dopadne, konec mě (opět) zasáhl. Rozhodně knihu doporučuji :)

13.11.2015 5 z 5

Bratrstvo Bratrstvo Oliver Bowden (p)

Výborná kniha. Přečtená jedním dechem. :)

07.10.2014 5 z 5

Renesance Renesance Oliver Bowden (p)

Výborná kniha, po dokončení hry, jsem si řekla: "Musím mít i knížku!" Knížka mě nezklamala, přišlo mi strašně líto, že jsem už na konci, tak jsem si koupila i druhý díl. Rozhodně doporučuju :)

01.10.2014 5 z 5

Cesta stínů Cesta stínů Brent Weeks

Chvíli mi trvalo, než jsem se do příběhu dostala, ale pak se to nádherně rozjelo a nemohla jsem se odtrhnout. Hned beru do ruky pokračování :)

19.06.2016 5 z 5

Černá vlajka Černá vlajka Oliver Bowden (p)

Suprový příběh, kniha je velmi čtivá. Jelikož hru můj počítač nerozchodí, jsem ráda za tuto knihu, kde jsem mohla poznat život Edwarda. Bylo mi až líto, že jsem se dostala na konec knihy a tento skvělý příběh končí :)

10.11.2015 5 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Kniha dobrá, má výborný podhled na draky z jiného úhlu. Akorát mě začala bavit až tak v polovině, pak už se to nádherně rozjelo.

03.09.2015 5 z 5

Podsvětí Podsvětí Oliver Bowden (p)

Opět moji oblíbení asasíni :) Kniha čtivá, jako ostatní knihy série.
Jen mě trochu mrzí, že nedostal prostor Jacob, ale jinak bez výhrad :)

08.06.2016 5 z 5

Tlukot křídel smrti Tlukot křídel smrti Paul Hoffman

Série byla pěkná. Ale první díl byl pro mě nejlepší. Nevím proč, ale další dva díly jsem neměla přečtené během pár hodin, jako díl první. Nejspíše, to pro mě už nebylo tak napínavé, ale i tak dávám plný počet :)

05.11.2015 5 z 5

Odhalení Odhalení Oliver Bowden (p)

Uzasna kniha, krásně doplňuje děj hry

16.10.2015 5 z 5

Tajná křížová výprava Tajná křížová výprava Oliver Bowden (p)

Výborná kniha, doporučuji všem fanouškům série AC :) Strhující děj, přečtený jedním dechem. I když jsem věděla, co se bude odehrávat, kniha mě stejně překvapila. A musím říct, že příjemně :)

11.10.2015 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Četla jsem už 4x. Nejlepší díl celé série!! :)

20.05.2015 5 z 5

Deníky Deníky Leonardo Da Vinci