petraLI petraLI komentáře u knih

Ještě jsme se nepotkali Ještě jsme se nepotkali Sophie Cousens

Styl psaní mi nesedl, bohužel.

29.03.2024 2 z 5

Leť & zapomeň Leť & zapomeň Nena Tramountani

Z knihy mám smíšené pocity. Moc se toho nedělo, žádná zápletka, žádný náboj. Autorka to brala docela hopem a hodně okrajově. Noah byl na můj vkus až příliš citlivý, Liv byla zvláštní od samého začátku. Co se mi líbilo, tak určitě postava Anthonyho a holek. Taky bych si něco víc přečetla o Rilyem, to mě docela zajímalo. Takže knihu nehodnotím moc dobře, ale uvidíme u dalšího dílu.

26.03.2024 3 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

Kniha by to asi byla dobrá, ale dětinská Avery je nesnesitelná. Ta její mluva... pěstičky, bříško, tvářičky... kolik jí je? 5?! Na můj vkus je až moc naivní. Jinak Gabriel je chlap každým coulem. Příběh je tajemný a trochu zamotaný.

13.03.2024 3 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Avery je na můj vkus až moc dětinská a naivní. Zkusím další díl, třeba se to zlepší.

12.03.2024 2 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Tak to bylo divný. Pro mě byl začátek knihy trochu nudný, ale pak se to zlepšilo. Ano, Kalen byl trochu jiný, tichý, samotářský, ale zároveň, tak mužný a ochranářský. Zato Tiernan byla chvílemi až nesnesitelná, tak naivní a sebestředná. Dobrá?Špatná? Nevím jak knihu hodnotit. Penelopa je dobrá autorka, ale tahle kniha mi moc nesedla.

02.03.2024 3 z 5

Výkřik do ticha Výkřik do ticha Amo Jones

Zatím nejslabší díl. Tady bylo všeho moc, úplně mi to nesedlo. Jde se na další díl.

05.02.2024 3 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

Neskutečně nudně napsaná kniha. Hlavní hrdinové se polovinu knihy jen litují. Bohužel mi nejsou ani nějak sympatický, takže knihu odkládám. Třeba to někdy v budoucnu ještě zkusím.

11.10.2023 1 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Nuda, nuda, nuda. Musím říct, že jsem vážně zklamaná. Z prvního dílu jsem čekala, že Izzy a Will bude rodeo, ale ono prd. Chemie žádná, příběh pokulhával a zápletka taky žádná. Škoda... mohl to být skvělý příběh.

09.10.2023 2 z 5

Královsky obdařen Královsky obdařen Emma Chase

Nebylo to špatné. Příjemný díl, ale nic oslnivého.

17.09.2023 3 z 5

Uvítala bych trochu více příběhů z letadla, ale musím přiznat, že některé hlášky byly opravdu vtipné. Bohužel mi však autorka podle vyprávění moc nesedla. Každopádně velký obdiv za to, že si šla za svým a dokázala to.

03.08.2023 2 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Na začátku knihy mě Skylar nesmírně rozčilovala. Její sebelítost byla strašná a dle mého zbytečná. Vybrala si sama, takže na co si vlastně stěžovala?! Někdy v polovině se to zlepšilo a tak mi kniha už nevadila. Dočteno, ale Samantha umí psát mnohem lepší knihy.

18.07.2023 2 z 5

Někdo jako ty Někdo jako ty Estelle Maskame

Kniha se mi líbila. Na můj vkus jsou některé reakce nepřiměřené, ale je to o náctiletých lidech, takže tam jsou emoce jak na horské dráze pochopitelné. Zápletka není špatná, ale Mila a ta její naivita.

16.07.2023 3 z 5

Dvakrát za uherský rok Dvakrát za uherský rok Christina Lauren

Od Christin jsem zvyklá na jinou kvalitu knih, nicméně příběh to nebyl špatný. Na můj vkus příliš naivní, ale příběh hezky plynul. Na Božského to rozhodně nemá.

13.07.2023 3 z 5

Ochraň mě Ochraň mě J. L. Beck

Příliš drsný, příliš rychlí. Kniha mi moc nesedla.

11.07.2023 2 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Kdo chce číst knihu pouze o sexu bez nějakého děje, tak tohle bude vynikající volba. Jedná se o moji první knihu od této autorky a musím říct, že erotické scény umí popsat naprosto skvěle. To se však nedá říct o ději. Ovšem pokud máte chuť zrovna na tento druh četby, tak proč ne?!

16.05.2023 3 z 5

Chci tě zpátky! Chci tě zpátky! Katy Evans

Postavy byly sympatické, ale to je tak všechno. Kniha je vlastně o ničem a šíleně uspěchaná. Kdyby to trochu rozvedla a vložila nějakou zápletku, tak by to bylo zajímavější. Katy umí psát parádně, ale tady šlápla hodně vedle.

28.04.2023 2 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Kniha mě bohužel nezaujala. Chyběla tomu jiskra a ani Wyatt mi nebyl nějak sympatický.

24.04.2023

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Začátek knihy byl šíleny, opravdu to mělo pomalý rozjezd. Ani jedna postava mi nebyla sympatická. Lucy byla cáklá a Graham psycho. Naštěstí jsem u knihy vydržela a přesně v polovině to začalo být zajímavé. I když se zrovna nějak zajímavá zápletka nekonala, děj byl nakonec poutavě napsaný a dojemný. Šťastný konec se vším všudy. Příjemná kniha

01.04.2023 4 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

Tady mi nebyla sympatická ani jedna postava. Přiběh mě nezaujal, takže pro tentokrát ji odložím a zkusim to zas za nějakou dobu.

27.03.2023 2 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Poněkud zdlouhavá trilogie. Třetí díl je za mě nejslabší. Také bych si více početla o Ember a Wrenovi.

18.03.2023 3 z 5