Petra17 Petra17 komentáře u knih

(Ne)věřte depresi (Ne)věřte depresi Ladislava Doubravová

Knížka plná pocitů, co k tomu dodat.

27.08.2013 3 z 5

Scarlett Scarlett Cathy Cassidy

Velmi pěkný příběh, se kterým jsem se rychle zžila :)

27.08.2013 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Velmi silné a poutavé čtení, které stojí za přečtení. Jde z toho ponaučení.

27.08.2013 5 z 5

Pěkné počtení, když nevím co by. I teď v tomhle věku se tím ráda odreaguji. Člověk u toho zapomene na ve patné a myslí jen na malenky a malíčky a samozřejmě Neználka.

Neználkovy příhody Neználkovy příhody Nikolaj Nikolajevič Nosov

Nevěděla jsem, oč jde než jsem k vysokému číslu věku podle mě (14 let) dostala tuto sérii k Vánocům. Zprvu jsem si připadala hloupě že čtu něco tak dětského, poté jsem přela k údivu, jak mě tato kniha chytla.

27.08.2013 4 z 5

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Povídky byly některé pěkné, některé ne. Knížka mě tedy nebavila, ale ani jsem se u ní nenudila.

27.08.2013 3 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Mám s touto knížkou krásné vzpomínky na dětství :) já, tato knížka a zimní večery jsme tvořily skvělou harmonii :)

Láska v čase přítomném Láska v čase přítomném Catherine Ryan Hyde

Velmi rychle přečtená kniha. Čte se hodně dobře. Oddechovka do vlaku

26.08.2013 3 z 5

Jak se nechystat k maturitě Jak se nechystat k maturitě Cameron Dokey

Četla jsem jako mladší, když jsem se k ní chtěla znovu vrátit teď skoro v 18ti letech tak mě už nebavila, tím ale nechci říct, že je špatná. Před těmi 4mi lety mě zaujala a četla jsem jí jedním dechem jako jednu z mála knih.

26.08.2013 4 z 5

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Jedna z nejlepších knih od Lanczové. Čte se jedním dechem a příběh zaujme. Kdybych nechtěla stihnout plno jiných knih, přečtu si jí s chutí znovu.

Postel plná růží Postel plná růží Lenka Lanczová

Pěkné pokračování knihy ''Hořká chuť lásky''. Rychle jsem se s Nelou spojila a knihu přečetla jedním dechm stejně jako předcházející díl. Mohu jedině doporučit všem, kteří mají rádi zamilované příběhy.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nejprve obavy, jelikož jsme jí v deváté třídě dostali jako povinnou četbu. Poté velké nadšení, knihu jsem přečetla během pár zimních večerů a odnesla jsem si pozitivní náladu.