Petr874 Petr874 komentáře u knih

Zvrácená Zvrácená Haruto Rjó

Za mě dobrá manga pro delší nudnou chvíli. Použití městské legendy jako předlohu nebylo vůbec špatné. Akorát manga byla místy často předpovídatelná.
Když si ji přečtete, nic nezkazíte.

27.09.2022 4 z 5

Zápisky odstřelovače Zápisky odstřelovače Vasilij Grigorjevič Zajcev

Když jsem si po přečtení pustil film, chtělo se mi brečet. Tolik promrhaného potencionálu. Zatím první film, který je pro mě mnohem horší, než samotná kniha.

26.09.2022 4 z 5

Odstřelovačské eso - Deník z východní fronty a sovětského zajetí Odstřelovačské eso - Deník z východní fronty a sovětského zajetí Bruno Sutkus

Příběh zajímavý, ale spíše mě zaujala forma sepsání. První půlka jako deník (za mě zajímavější část) a pak klasický lineární příběh.

26.09.2022 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Myslím, že nemá cenu psát v tomhle komentáři o ději. Proto bych chtěl všem doporučit si přečíts tento dojemný, zajímavý, smutný, ale hlavně nezapomenutelný příběh školáků z fronty.
Kteří riskovali své prožitky, přátelství, touhy a životy pro dobro těch vyšších.

26.09.2022 5 z 5

Stříbrné město Stříbrné město Radek Sterakdary Starý (p)

Když se mi tahle kniha dostala poprvé do ruky, vůbec jsem nevěděl, dočeho jsem se to namočil (věděl jsem, že Sterak vydal knížku, ale nenapalo mě, že bych se někdy k ní dostal). Po přečtení musím přiznat, že tohoto rozhodnutí vůbec nelituji. A jsem rád, že mi byla představená.

26.09.2022 5 z 5

Skleněný dům Skleněný dům Paul Tobin

Pro lidi, jako já, kteří se až tak moc nezajímají o svět zaklínače to může být dobré a zajímavé čtení. Jinak za mě jeden z lepších komiksů.
(mini bonusový obsah na konci velmi cením)