petka-2007 petka-2007 komentáře u knih

Panenka Panenka Joy Fielding

Prozatím nejpovedenější kniha (alespoň pro mne) od této autorky, kterou jsem doposud četla. Vyloženě mě bavila.

29.03.2015 5 z 5

Nákaza Nákaza Robin Cook

Kniha mě bavila, napínavá, akční.

19.03.2015 5 z 5

Pamatuj na mě Pamatuj na mě Mary Higgins Clark

Tak pro mne je tato kniha prozatím nejlepší z autorčiných knih, které jsem od ní doposud četla. Výborně napsané, kniha má spád, neustále se něco děje, chvílemi až mrazí, napínavé. Opravdu bezvadné čtení.

27.02.2015 5 z 5

Krása přináší smrt Krása přináší smrt Mary Higgins Clark

Kniha mě bavila, dobře se četla.

15.02.2015 4 z 5

Jack a Jill Jack a Jill James Patterson

Mě se kniha moc líbila. Měla spád, bavila mě. Když jsem si již myslela, že je vše vyřešeno, autor přidal překvapení a já stačila jen koukat. Opravdu mistrné kombinace. Jeden jediný aspekt mi vadil, a to, když Sampson v překladu oslovoval Alexe "Zlatíčko"...., ale rozhodně to nesnížilo hodnotu příběhu, jen mi to k tomu všemu vůbec nešlo...

02.02.2015 5 z 5

Nedostatek důkazů Nedostatek důkazů James Patterson

Bavilo, dobře se četlo..

21.01.2015 4 z 5

Zbabělec Zbabělec Mark Billingham

Kniha mě bavila, dobře se četla, měla spád.

13.01.2015 5 z 5

Říše strachu Říše strachu Michael Crichton

Opravdu zajímavé, k zamyšlení. Kniha má spád, je akční, spousta zajímavých informací, včetně odkazů na ně. Očividně ty 3 roky, které tomu věnoval, přinesly ovoce. K přečtení rozhodně doporučuji.

05.01.2015 5 z 5

Tajemství chrámové hory Tajemství chrámové hory Michael Byrnes

Velmi dobré čtení, zajímavé, k zamyšlení.

24.12.2014 4 z 5

Manžel Manžel Dean Koontz

Opět spokojenost! Kniha mě opravdu bavila, měla spád, byla akční. Mitch sympaťák.

10.12.2014 5 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Ani tentokrát mě Tess nezklamala. Napínavé, velmi dobře se četlo, kniha mě bavila.

05.12.2014 5 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Upřímně řečeno jsem čekala od Kinga trochu víc... Jak už zde bylo řečeno - a s tím i já souhlasím, že kniha se rozjíždí s nástupem Ginelliho, kde kniha začíná mít spád, baví.
Celkově nápad je každopádně originální, konec překvapí.

28.11.2014 4 z 5

Nechtěj nic vědět Nechtěj nic vědět Lisa Jackson

Musím říct, že začátek mě zprvu dost zklamal - roztahané, autorka se neustále opakovala.
Prvních sto stránek jsem si téměř "protrpěla"......, ale pak se to celé nějak "zvrtlo" a najednou jsem zase začala poznávat svou oblíbenou autorku - příběh plný překvapení, napětí, nápaditý, nepředvídatelný - prostě zase super počtení, od kterého se nechce ani odcházet!
(ale za ten protáhlý začátek musím dát 4 hvězdičky)

24.11.2014 4 z 5

Ničitel světa Ničitel světa David L. Golemon

Právě jsem dočetla a musím uznat, že jsem maximálně spokojená. Kniha se výborně četla, měla spád, zcela vtáhla do děje - opravdu mě to bavilo!

15.11.2014 5 z 5

Černá krabice Černá krabice Joe Hill (p)

Zpočátku jsem neměla tušení "koho" to čtu - knihu jsem namátkou vytáhla ze své knihovny a pustila se do ní.. - o taťkovi jsem se dozvěděla až poté z diskuzí.
Souhlasím, že jablko nepadá daleko od stromu a kvalita se rozhodně nezapře - a tím by asi srovnávání mělo končit - oba píší výborně, ale každý sám za sebe. Nevidím důvod, proč řešit, zda by to King tak napsal nebo ne, když má člověk v ruce knihu od Hilla...
Ale k samotné knize - opravdu mě bavila, občas zamrazilo, autor umí navodit atmosféru.
Konkrétně v této knize mi happyend nevadil - naopak přiznávám - jsem oběma chtě-nechtě fandila.... ;-)

06.11.2014 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Z této knihy mám tak trochu rozporuplné pocity...
Podle reklamní kampaně jsem čekala něco naprosto zdrcujícího..... nálepka bestseller.... pro silné povahy...
Je pravda, že děj odsýpá, kniha se dobře čte, ale celkově na mě kniha působila spíš smutně než děsivě... Ale času stráveného s Vraní dívkou nelituji, konec je zajímavý - vyloženě láká si přečíst druhý díl.

31.10.2014 4 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Kniha vás zcela pohltí! Naprosto se sžijete s námořníky z obou lodí, kde s nimi přežíváte nekončící zimu, nemoci, omrzliny, hlad ....a nestůru.... což mi připomíná fakt, že kdyby byl román bez ní, vůbec by mi to nevadilo... Sám o sobě je příběh i tak dost silný - netvora (dle mého názoru) nebylo třeba (i když ani nevadil). Děj je tak bravurně napsán, že doslova "žerete" každé slovo. Kdo ještě nečetl, rozhodně ať neváhá!

23.10.2014 5 z 5

Město noci Město noci Dean Koontz

Opět Koontz nezklamal! Napínavé, s nápadem, bavilo mě to. Kéž by byl již 3.díl....

06.10.2014 5 z 5

333 tipů a triků pro digitální fotografie 333 tipů a triků pro digitální fotografie Miroslav Myška

Příjemně připravená kniha, přehledná, názorná.

04.10.2014 5 z 5

Nevděčný syn Nevděčný syn Dean Koontz

Kniha mě, jako prozatím od Koontze vždy, bavila. Opět nový nápad, čtivé. Jdu na druhý díl.

27.09.2014 5 z 5