PetikLozik PetikLozik komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Já u té knížky tak brečela! No jo jsem až moc empatická. :D Pěkně napsaná knížka, která má silný příběh. Naprosto jsem se do ní začetla a nemohla se odtrhnout.

09.04.2014 5 z 5

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Irena Petříková

Rozhodovala jsem se mezi odpadem a jednou hvězdičkou. Tohle fanfiction by podle mě vůbec nemělo vycházet jako kniha, ale zůstat pěkně na nějakém blogu. Kdybych projela blogy o 1D našla bych určitě lepší povídky, ale zase tak moc je nemusím. Na tuhle knížku jsem jen náhodně narazila v novinkách v knihovně. SPOILER: Připadá mi nesmyslné že by sen mohl mít více pohledů. Ten pád letadla už vůbec nedává smysl...autorka si docela protiřečí. A to už vůbec nebudu rozebírat jak úžasně dokonalá v tom příběhu je. :D Takže ta jedna hvězdička je jen za to, že se to četlo rychle.

06.03.2014 1 z 5

Tajemné pověsti české Tajemné pověsti české Břetislav Nikl

Nestojí za přečtení...pokud nečekáte normální pověsti, nic tajemného na nich není.

17.02.2014 1 z 5

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Nedočetla jsem ji, vůbec mě nezaujal děj ani po půlce knížky.

11.02.2014 odpad!

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Myslím, že bych se nedopočítala, kolikrát tam bylo slovo odtušit. :D Přečetla jsem to docela rychle a rozhodně si v knihovně půjčím i další díl. :) V prvním dílu jsem docela rychle uhádla, kdo to všechno způsobuje, ale tady mi to nějak nedošlo...nepodezřívala jsem ho, už jen kvůli vykradené a rozházené ordinaci.

11.02.2014 4 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Slova "úža", "xakru" a "chucpe" mi tam docela vadily.

06.02.2014 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Je těžké číst něco, když už vám všechno řekli ve škole...spoilery opravdu nemám ráda :D

29.01.2014 3 z 5

Polibek smrti Polibek smrti Marcus Sedgwick

Dvě hvězdičky...jen za to že, tam jako v prvním díle nelezli "strašlivý" upíři z hrobů.

27.01.2014 2 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Knížky a seriál se porovnat nedají, ale kdybych si měla vybrat, v tomhle případě beru seriál, což se mi moc často nestává. Knížky mi připadají hodně naivní...dostala jsem se docela daleko k Soumraku a potom mě to už nebavilo. V seriálu jsou podle knížky tak akorát hlavní postavy a to je vše. V knížce se mi zase líbila ta větší duchovnost, sama Elena byla v jednu chvíli něco jako duch, nebo co to bylo...myslím že tam umřela tak 3x?

26.01.2014 2 z 5