PePl1974 PePl1974 komentáře u knih

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Úžasná knížka. Jedna z mála, u kterých jsem se smála nahlas.

28.03.2021 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Dostala se mi do ruky poprvé, když mi bylo 14. Našla jsem ji na půdě u babičky, bez pevných desek, beze jména, prakticky v salátovém vydání.... Byla to láska na první (slzavé) přečtení. Od té doby jsem ji četla snad "stokrát" a pořád tu knížku miluju.

22.02.2021 5 z 5

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Nádherná knížka, ke které se často vracím. Moje nejoblíbenější od tohoto autora. Vězení strašné, pomsta sladká a následný život plný adrenalinu prostě báječný.

23.02.2021 5 z 5

Noc v ráji Noc v ráji Candice Proctor

Drsná krajina, drsná doba, krásný romantický příběh, čtivě napsaný. Co víc si přát, když máte chvíli volna a jste samy doma?

22.02.2021 5 z 5

Líška Líška Frederick Forsyth

Opět skvělé - jeho knihy přímo hltám - ale pro mě příliš krátké!!! Forsyth je úžasný vypravěč, pořád "umí" a každá jeho knížka je vždy zážitek, ale Lišku jsem slupla jako malinu a přišlo mi, že sotva jsem začala, už byl konec.

22.02.2021 4 z 5

Pan Kaplan má třídu rád Pan Kaplan má třídu rád Leonard Q. Ross (p)

Geniální překlad, PAN překladatel vlastně sám vymyslel půl knihy..... vtipné a příjemné čtení.

28.03.2021 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Začala jsem číst okamžitě po Hadrovém panákovi a asi to byla chyba - té brutality bylo najednou příliš. A Wolf (moje nejoblíbenější postava z jedničky) prostě chyběl...

22.02.2021 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha se četla dobře, příběh je brutální, krvavý, žádná tuctovka, u které předem víte, jak dopadne.

22.02.2021 4 z 5