panwitz panwitz komentáře u knih

Sharpův orel Sharpův orel Bernard Cornwell

Přesto, že se nejedná o náročné čtení, je tento díl krásnou pozvánkou do historie.

17.03.2017 5 z 5

Zachráněn - příběh z války za civilisaci Zachráněn - příběh z války za civilisaci Rudolf Vlasák

Legionářská literatura. Příběh lidských vztahů a lásky na krutém pozadí 1. sv. války. Příběh, nádherně vyprávějící, že lidská pýcha a zlo bylo, je bude.

29.01.2017 5 z 5

Velký král Přemysl Otakar I. Velký král Přemysl Otakar I. Vlastimil Vondruška

Velice pěkná ČESKÁ KNIHA :) vřele doporučuji ....

11.06.2015 5 z 5

Predátor: Betonová džungle Predátor: Betonová džungle Nathan Archer

Milé překvapení, od této knihy. Je to opravdu dobré zpracování na pokračování filmu Predátor a dosti rozdílné od filmu Predátor 2. Pro milovníky tohoto druhu návštěvníků přijatelné oddechové čtení.

04.03.2014 4 z 5

Zabíječ démonů Zabíječ démonů William King

Jako příznivec a hráč WfB je pro mě toto asi dosud nejlepší díl. Je to odpočinkové čtení a proto jsem uvažoval mezi 4 a 5, kdy 5 dávám opravdu dobrým knihám. Zde se nechám unést a dám 5, už jen pro trpaslíky a Snorriho :)

01.02.2014 5 z 5

Válka o dárky Válka o dárky Orson Scott Card

Po přečtení prvního dílů, který byl úžasný, je toto dílko pro mě velkým zklamáním. Snad jsem měl jen špatné rozpoložení ...

04.09.2013 2 z 5

Enderova hra Enderova hra Orson Scott Card

Dle mého názoru, je to mezi sci-fi romány jedno z předních děl. Oproti Hvězdné pěchotě daleko propracovanější a zábavnější.

24.08.2013 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Opravdu kniha pro děti :)

19.07.2013 3 z 5

Nezačínejte si s drakem Nezačínejte si s drakem Robert N. Charrette

Nevím, jak může tato kniha vyznít člověku, který neochutil zážitek RPG hry Shadowrun. Já jsem hru na stíny v 90. letech prožil a jsou to nádnerné vzpomínky, proto takové hodnocení.

14.06.2013 4 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Úžasné, naprosto...

29.09.2012 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Nejlepší co jsem v tomto žánru četl, těším se na další knihy.

28.09.2012 5 z 5

Sharpův triumf Sharpův triumf Bernard Cornwell

Druhý díl dobře napsané série, odehrávající se v Indii, založené na skutečných událostech. Dávám plné hodnocení, a těším se na pokračování:)

03.04.2012 5 z 5

Za daleké bratry I Za daleké bratry I Vasilij Ivanovič Němirovič-Dančenko

Má první kniha tohoto autora po které jsem byl naprosto ohromen. Dokonalá příběhová linie. Všem, kteří milují historii doporučuji.

31.03.2012 5 z 5

Sharpův tygr Sharpův tygr Bernard Cornwell

Krásná kniha s poutavým dějem, která se dá přečíst jedním dechem. Těším se na další pokračování:)

30.03.2012 5 z 5