Paja1709 Online Paja1709 komentáře u knih

Zapomenutá vesnice Zapomenutá vesnice Lorna Cook

Pěkné to bylo.Kniha se cetla velmi dobře a doufám, že budou i další knihy od této autorky.

14.07.2023 4 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Další skvělý dil.Tesim se na další.

11.07.2023 5 z 5

Noc tisíce hvězd Noc tisíce hvězd Andrea Yaryura Clark

Na toto téma jsem už kdysi cetla jednu knihu a musím říct, že jsem vůbec netušila co všechno se v 70 letech dělo v Argentině a úplně jsem z toho byla v šoku. Tato kniha se cetla úplně sama.I tady se hodně ukazuje a popisuje co vše se dělo za vlády Perona a po ní.Velmi smutný příběh a můžu jen doporučit.

08.07.2023 5 z 5

Vzpomínky Vzpomínky Brian Freeman

Kniha se cetla dobře. Jako všechny, které jsem od autora četla. Jen konec mi připadal trochu zbytečně prekombinovany.

07.07.2023 4 z 5

S Gretou si nic nezačínej S Gretou si nic nezačínej Susanne Abel

Moc pěkná kniha i když místy hodně smutná. Trochu jiný příběh z 2 sv.války a po ní. Doufám, že bude u nás vydán i druhý dil ,který přináší příběh o Tomovi,Jenny a jeho otci Kondradovi.

04.07.2023 5 z 5

Veci, ktoré tajíme pred svetom Veci, ktoré tajíme pred svetom Lucy Score

Třetí kniha od této autorky a opět dobrá. Musím, ale říct ze první dil ze série se mi líbil o trochu víc.Za mě bylo 500 stran zbytečných. V první půlce knihy se skoro nic nedělo a až pak se to pěkně rozjelo.Uz se těším na třetí díl s Lucianem a se Sloan.

26.06.2023 4 z 5

Eden Eden Mia Sheridan

Prvni dil byl skvely a nemohla jsem se dockat az vyjde dil s Eden.No tento dil byl o neco slabsi .Ale i tak se kniha cetla dobre.Ostatne jako vsechny knihy od Mii.

23.06.2023 4 z 5

Mezi mlýnskými kameny Mezi mlýnskými kameny Milly Johnson

Moje první kniha od autorky. A jelikož má na Goodreads velmi vysoké hodnocení, tak jsem na ni byla zvědavá. Kniha se cetla úplně sama.Musim říct, že až místy mi bylo Shay velmi líto.Me se kniha líbila a můžu jen doporučit.

19.06.2023 5 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Myslím že Melanie to umí líp. To bylo takové rychle ,odflaknute. Ale i tak se těším na další díl a doufám, že bude stejně dobrý jako předchozí díly.

16.06.2023

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Linda Castillo

Ja tu sérii prostě miluji. Za mě opět skvělé.

15.06.2023 5 z 5

Italské léto Italské léto Jennifer Probst

Moc pekna kniha,cetla se uplne sama.

14.06.2023 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Dalsi skvělá kniha od autorky. Me její knihy baví. Takže už se těším na další díl s Tuckem myslím,že ten bude stát za to.

13.06.2023 5 z 5

Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Jennifer Probst

Moc krásná kniha. Musím říct,že i slza ukapla. A ted se jdu pustit do její další knihy Italské léto. Jinak mám od autorky přečtené vše.

13.06.2023 5 z 5

Magdino znamení Magdino znamení Chrystyna Lucyk-Berger

Ja nějak nevím jak knihu hodnotit. Kniha nebyla špatná i se dobře četla. Podle mě i autorka umí psát, ale nějak si ukousla velké sousto. Jako by nevěděla co dřív psát, vše nacpat do jedné knihy. A tim padem tam nějak skákala a proto tam zůstalo plno věcí nedoresenych, otevřených,zapomenutých. Myslím si,kdyby se držela jednoho směru ,tak kniha bude o dost lepší.

07.06.2023

Štěstí si tě najde Štěstí si tě najde Barbara Hannay

Moc příjemná oddechovka.

04.06.2023 4 z 5

Princ Princ Devney Perry

Opet skvely dil.Zacatek je trochu pomalejsi,ale pak se to pekne rozjede.Uz se tesim na dalsi dil s Cass a s Leem.

03.06.2023 5 z 5

Diamantové oko Diamantové oko Kate Quinn

Mám ráda knihy Kate Quinn. Ale prostě u této knihy jsem se pořádně nedokázala začíst. Po asi peti hodinách čtení což je pulka knihy jsem ji odložila. A když bych mela shrnout o čem pulka knihy byla, tak jen kolik nepřátel zabila. Pro me zatím vede kniha Alicina síť.

29.05.2023

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Tentokrát bohužel nemůžu dát plný počet.Kniha se sice cetla dobře, ale chybělo mi tam napětí,nějaká poradna akce. Tady jsem se místy nudila. Ale Tilly prostě miluji.

28.05.2023 4 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

Příjemná oddechovka na jedno odpoledne. Musím říct, že se mi tento díl líbil víc než první.

27.05.2023 4 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Kniha se cetla dobre,ale B.A.Paris to umi lip.Tady mi to misty pripadalo takove amaterske,uspechane.nedoresene .A ten konec byl no takovy.......Za me tak 3,5 *,ale dam 4 *

26.05.2023 4 z 5