Ossinky Ossinky komentáře u knih

Nikdy není pozdě Nikdy není pozdě Nick Alexander

Strašně zdlouhavý začátek - 1.kapitola 70 stran. Na společné dovolené konečně zápletka a konec moc hezky.

28.09.2022 4 z 5

Pánský klub Pánský klub Erica Katz

Strhující, prostředí amerických právníků, trochu jiný svět, je hezké ponořit se ve fantazii do luxusu a neuvěřitelných situaci. Trošičku mě zklamal konec, přišel mi "odflaknuty" na to jak příběh krásně plynul.

10.02.2022 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

První polovina náročná na soustřední se, příběh psán formou minulost-současnost, ale potom to mělo spád a dočteno jedním dechem.

12.04.2020 4 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Anna Ekberg

Zdlouhavé, dost mě mátlo že to jako vyprávěl detektiv, to mi asi vadilo nejvíc. Tato kniha nic moc, zápletka byla sice dobrá a mělo to děj, ale kvůli "rušivému" vyprávění detektiva dávám o hvězdu méně.

25.03.2020 4 z 5

Ocejchovaná Ocejchovaná Anna Ekberg

Moc hezky popsány svět a život v Africe, který nám Evropanům je tak vzdáleny a neuvěřitelný. O napětí není nouze. Moc hezky se knížka četla.

26.12.2019 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Ze začátku mě to mic nebavilo ale pak se příběh rozjel a už jsem musela číst do konce. Sympatické hlavní postavy a nakonec z toho byl pekny propletenec. Stojí za přečtení.

13.10.2019 4 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Líbilo se ale nějak extra skvela kniha nebyla.

11.10.2019 4 z 5

Oběť Oběť Arnaldur Indriðason

Nebavilo....

08.04.2019 1 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Trošku zklamání po všech těch krásných knihách, v polovině jsem to vzdala, vůbec mě to nebavilo....

02.04.2019 2 z 5