olga3004 olga3004 komentáře u knih

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Nečekala jsem nějakou extra hodnotnou literaturu, ale doufala jsem, že si odpočinu a pobavím se, ale vtipné to nebylo v podstatě vůbec, erotické taky ne a napsané taky nic moc. Infantilní a hloupé......Kdyby to psala patnáctiletá slečna, tak dobrý, ale na dospělou ženskou ubohost.

10.03.2015 odpad!

Deset žen Deset žen Marcela Serrano

Nebylo to vyloženě špatné nebo špatně napsané, ale mě kniha trochu zklamala, čekala jsem určitě víc. Příběhy žen jsem čekala zajímavější, nějak tomu chyběl spád, pointa....něco navíc. Je to už nějakou dobu, co jsem to četla a nezanechalo to ve mně v podstatě nic.

13.03.2015 3 z 5

Krásná tvář: Přírodní kosmetika a obličejová jóga Krásná tvář: Přírodní kosmetika a obličejová jóga Michaela Dombrovská

Mrzí mě to, ale kniha působí jako obsáhlejší leták autorčiných oblíbených kosmetických značek.

04.03.2020 1 z 5

Vítejte v Autistánu Vítejte v Autistánu Josef Schovanec

Bohužel jsem nezvládla víc, než několik málo kapitol. Určitě by bylo zajímavé, kdyby někdo přepsal autorovy zážitky a naprosto chápu, že má jiný styl vyjadřování kvůli AS, ale věty jsou opravdu velmi nepřehledné, šroubované a já jsem se nedokázala začíst.

16.03.2018

Procitnutí slečny Primové Procitnutí slečny Primové Natalia Sanmartin Fenollera

Není to vyloženě špatná kniha, ale nic moc od ní nečekejte.....občas jsou tam zajímavé debaty a líbila se mi taky atmosféra městečka, ale na můj vkus to bylo až moc sentimentální a Prudencie mě vyloženě štvala :-) Tak upjatou, jemnocitnou, přecitlivělou slečnu bych v reálném životě moc dlouho nesnesla.

12.03.2015 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Čte se to moc dobře, ale části babičky Frannie mi přišly dost nudné a zbytečné a ten konec nějak zvláštně uspěchaný. Zklamaná ale nejsem :-)

17.07.2015 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kvůli přestřelené reklamě čeká člověk možná až moc, ale to neznamená, že je kniha špatná. Čte se velmi dobře a autorka umí dobře popsat pocity a myšlenky. To, co je v dopisu je předvídatelné docela dlouho dopředu, ale ke konci je děj docela překvapivý a zajímavý.

21.03.2015 4 z 5

Alexis Zorbas Alexis Zorbas Nikos Kazantzakis

Klasika, která nezklame a ke které se budu pořád vracet.

13.03.2015 5 z 5

Můra noční, předvánoční Můra noční, předvánoční Tim Burton

Lahůdka, která nemůže nikoho zklamat.

12.03.2015 5 z 5

Násobky sedmi Násobky sedmi Holly Goldberg Sloan

Pro mě jedno z překvapení poslední doby, hezky napsaná a i když je to o smutných věcech, je milá a vtipná. Ten, kdo ji zařadil do knih pro děti ji však asi nečetl...

10.03.2015 5 z 5

Dívka se zlatými kalhotkami Dívka se zlatými kalhotkami Juan Marsé

Mně se kniha strašně špatně četla, dočetla jsem ji v podstatě jen silou vůle.

01.03.2015 2 z 5

Láska a léto Láska a léto William Trevor

Jedna z knih,kterou clovek cte a ne a ne se zacist,tak ceka,kdy tam bude nejaky dej nebo to zacne byt aspon trochu zajimave a chvili pred koncem mu dojde,ze nikdy, a ze vsech sil to teda aspon docte...

10.11.2015 1 z 5

Jak mi Francie zachránila manželství Jak mi Francie zachránila manželství Amy Finley

Pasáže o jídle byly fajn a vzbuzovaly chuť k jídlu, ale to opravdu bylo to jediné pozitivní, co se o knize dá říct. Jinak to byla taková podivně slepená, nesouvislá změť. Několikrát jsem se podívala, jestli mi nechybí nějaké stránky, protože vůbec nebylo jasný, kam autorka skočila, o čem píše a proč.

27.05.2015 2 z 5

Co se stalo s Popelkou po svatbě Co se stalo s Popelkou po svatbě Jan Bílý

Téma knihy je hodně zajímavé, ale čekala jsem, že to bude o dost víc do hloubky, lépe vysvětleno apod. Je to taková spíš jako upoutávka na knihu než kniha :-)

06.05.2015 3 z 5