Co se stalo s Popelkou po svatbě

Co se stalo s Popelkou po svatbě https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144627/mid_co-se-stalo-s-popelkou-po-svatbe-Mqp-144627.jpg 3 15 4

Dvanáct konstelací pohádek a mýtů pro pokročilé a dospělé Tato knížka nás zavádí do "mytologického vnímání reality", tedy do světa hlubokého významu pohádek, mýtů a archetypů. Ty jsou pro moderního člověka stejně důležité jako exaktní věda, filosofie či psychologie a my na to v našem racionálním světě občas zapomínáme. Knížka vznikla na základě dvanácti konstelací pohádek a mýtů, které v průběhu několika let provedl a zaznamenal Jan Bílý, kouč a systemický poradce. V konstelací se ukazuje hluboká moudrost pohádek, které leckdy známe jen z chybného převyprávění Hollywoodu. Dozvíte se, co opravdu skrývá příběh Popelky, odhalíte proč se dnešní Bajajové nezajímají ani o princeznu ani o draky. A také proč je E.T., ztracený ve vesmíru i na Zemi, tak populární u stejně ztracených dětí.... celý text

olga3004
06.05.2015 3 z 5

Téma knihy je hodně zajímavé, ale čekala jsem, že to bude o dost víc do hloubky, lépe vysvětleno apod. Je to taková spíš jako upoutávka na knihu než kniha :-)

Jíťa
03.08.2013 3 z 5

Očekávala bych hlubší rozbor jednotlivých příběhů. Kniha sice dává velký prostor k zamyšlení se nad významy jednotlivých příběhů, na druhou stranu mi přijde jakoby narychlo splácaná z poznámek z různých seminářů. Pro čtenáře, který se daného semináře neúčastnil, poněkud zmatečné.

spdb
24.06.2013 3 z 5

Osobně jsem se konstelací nikdy nezúčastnil, ale kniha mi přijde zajimava a zábavná bohužel na mě ale působí hlavně jako reklama na semináře a nejde do hloubky.

Manifest blech
15.06.2013 1 z 5

Nevím, co si o knize myslet. Čekala jsem víc nebo spíš něco jiného. Určitě je to skvělé doplnění semináře, který pořádá autor, ale jinak pro ostatní lidi je to na zamyšlení. Každý s tím určitě nemusí souhlasit, ale nový pohled to na věc vnese každopádně.

pohádky význam pohádek a mýtů

Jan Bílý
česká, 1954
2012  65%Co se stalo s Popelkou po svatbě
2008  78%Láska, vztahy, konstelace : partnerství jako možnost růstu a transformace
2012  58%Kruh mužů
2007  60%Úžasná síla celku