Láska, vztahy, konstelace : partnerství jako možnost růstu a transformace

Autor v knize rozebírá, na základě popisu partnerských konstelací, výsledků jeho poradenské činnosti a osobních zkušeností, hlavní problémy partnerství. Jak se rozejít a sejít, jak se dostat do hloubky partnerského vztahu a jak (v hloubce a intenzitě) zůstat, jsou tři části této zajímavé publikace. Čtenáři je za pomoci konstelací, cvičení a mnohdy překvapivých závěrů umožněno pochopit, proč opakujeme v našich vztazích stále tytéž vzorce a kde leží klíč ke skutečně vyrovnanému, svobodnému a šťastnému partnerství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94091/laska-vztahy-konstelace-partnerstvi-jako-moznost-rustu-a-transformace-94091.jpg 3.85
Literatura naučná
Vydáno, Maitrea

Kniha Láska, vztahy, konstelace : partnerství jako možnost růstu a transformace

hanapaimen
12.01.2018

Skvělá kniha. Pár věcí nebylo pro mě nových s ohledem na navštívené semináře, nicméně pár ano a jsou to skvělé poznatky. Nechci se tu přímo rozepisovat co přesně se mi líbilo a s čím souhlasím či nesouhlasím, to je řekla bych už poměrně subjektivní hodnocení a navíc osobní; ale celkově mám hodně ráda knihy od Jana, na poli sebepoznávacích knih a navíc od českých autorů jsou to jedny z nejlepších. A navíc skvělý styl psaní, s občasným humorem, který mi hodně sedí. (:

Tak pravil Zarathustra
Dítě zvané „To“

Jan Bílý
česká, 1954

všech 10 knih autora

Kniha Láska, vztahy, konstelace : partnerství jako možnost růstu a transformace je v