Láska, vztahy, konstelace : partnerství jako možnost růstu a transformace

Autor v knize rozebírá, na základě popisu partnerských konstelací, výsledků jeho poradenské činnosti a osobních zkušeností, hlavní problémy partnerství. Jak se rozejít a sejít, jak se dostat do hloubky partnerského vztahu a jak (v hloubce a intenzitě) zůstat, jsou tři části této zajímavé publikace. Čtenáři je za pomoci konstelací, cvičení a mnohdy překvapivých závěrů umožněno pochopit, proč opakujeme v našich vztazích stále tytéž vzorce a kde leží klíč ke skutečně vyrovnanému, svobodnému a šťastnému partnerství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94091/laska-vztahy-konstelace-partnerstvi-jako-moznost-rustu-a-transformace-94091.jpg 46
Literatura naučná
Vydáno, Maitrea

Kniha Láska, vztahy, konstelace : partnerství jako možnost růstu a transformace

JulčaHluk
10.09.2020

Jsou tam nastíněny základní pilíře na kterých vztah buď stojí nebo padá. Problémy které Jan popisuje se týkají všech, kromě těch, co už to mají vyřešené. To jestli to čtenář pochopí a dokáže s tím něco udělat, to už je ale věc druhá.

hanapaimen
12.01.2018

Skvělá kniha. Pár věcí nebylo pro mě nových s ohledem na navštívené semináře, nicméně pár ano a jsou to skvělé poznatky. Nechci se tu přímo rozepisovat co přesně se mi líbilo a s čím souhlasím či nesouhlasím, to je řekla bych už poměrně subjektivní hodnocení a navíc osobní; ale celkově mám hodně ráda knihy od Jana, na poli sebepoznávacích knih a navíc od českých autorů jsou to jedny z nejlepších. A navíc skvělý styl psaní, s občasným humorem, který mi hodně sedí. (:

partnerské vztahy láska vztahy

Jan Bílý
česká, 1954

všech 10 knih autora

Kniha Láska, vztahy, konstelace : partnerství jako možnost růstu a transformace je v