nufulina nufulina komentáře u knih

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Pokud se někoho zaptate jestli se mu víc líbil ten první díl nebo až ty další, tak vám u naprosté většiny knih řekne, že začátek serie byl super, ale pak to už šlo z kopce. Ovšem tahle serie z toho kopce neletí ba naopak do toho kopce přímo letí.
U prvního dílu mě čekal neuvěřitelný zvrat a už jsem neočekávala, že mě knížka ještě něčím překvapí.První dvě kapitoly byl děj vcelku nudný a už to vypadalo že jedna z mých nejoblíbenějších serii mě zklame.....
Autorka však nezklamala a já můžu s jistotou prohlásit, že pokud nevyjde do měsíce první díl asi se zblázním.A pokud někdy náhodou potkám nějakého režiséra či se u mě probudí chut a talent něco natočit tak serie letopisy pozůstalých nebude už jenom knižní nýbrž i filmová.

14.02.2018 5 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Prostě wow. Než sem se začetla tak to chvíli trvalo , ale jsem ráda ,že jsem to hned nevzdala. Knížka je začátkem další strhující série , kterou stojí za to si rozhodně přečíst. Autorka prostě ví jak psát. Na druhý díl si chvíli počkám, ale aspoň budu víc napjatá jak to celé bude pokračovat (protože číst to anglicky na to já jsem moc velký lenoch :D ).A pokud je nečetli předešlé dvě serie (Nástroje smrti a Pekelné stroje) a chcete odhalit příběhy některých postav ( jako např. Tessy nebo Jace) rozhodně doporučuji.

18.10.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Jedno slovo .....….......wow!

06.06.2017 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Velice mne tato kniha zaujala .Moc jsem si Willa zalíbila a dokonce i Halta.

26.10.2016 5 z 5

Vánoce mám ráda a povídky mne uchvátili ,nejvíc mne ale asi dostala Andílci ve sněhu.Je taky super ,že všechny povídky dopadly dobře i když bez slziček se to neobešlo.

26.10.2016 4 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Knížku jsem si moc oblíbila.Elfové mne uchvátili a Safiru mám čím dál tím radši ,jenom mě zklamalo a ohromilo nové zjištění o Eragonovi .Ale za konec jsem ráda !! Roran se totiž konečně usmířil (s kým to vám neřeknu).Dávám 5 hvězdiček!!

26.10.2016 3 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Tato knížka mě uchvátila. Zamotaný příběh byl plný napětí a akce.Vrhám se na druhý díl!

01.10.2016 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Boží knížka ,rozhodně si nenechte ujít.

26.06.2016 5 z 5