nikytinek nikytinek komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tato kniha je fantasticka stejne jako nasledujici dil,uz se nemohu dockat tretiho!!! Nechapu negatyvni kritiky......uzasne jsem se vzila do bribeh a mohla bych ho cist znova a znova :-)

01.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Nemohu rict za se mi libi vic prvni dil nebo duhy.Oba sem precetla jednim dechem.....splnily presne me ocekavani.....ze je v jednicte vice sexu a ve dvojice se dozvidame vic o dvojici.....tak to ma proste byt......nemuzo ochopit proc si na to vecne stezujete...sex,sex,sex!!! Ano! Ja to eroticky roman! A to take splnuje na sto procent.....Takze asi tak,kdyz se vam tento zanr nelibi tak t nectete.......a nekritizujte........:-)

28.02.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nemohu se zbavit dojmu že se tato hniha nelibila starým brécám a samozdřejmě mužům.Není to sice veledílo ale brakem bych to neoznačovala.Mou maličkost jen tak něco nezaujme,od tét knihy jsem se ale nedokázala odtrhnout.A všechny ženské polovičky které znám,ať už maldší nebo starší byly stejně nadšeny

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Proč tolik žen fascinuje že Anastazie měla při prvním sexu orgasmus?=-O Jako kdyby to bylo nerealne =-O Většině nevadí že kniha nemá žádnej pořádnej děj, vadí jim ten sex! =-O

06.04.2013 5 z 5

Angelika, markýza andělů. 1. díl Angelika, markýza andělů. 1. díl Anne Golon (p)

Uffff...musím přiznat že po přečtení této knihy jsem o něco bohatší o příběhu Angeliky jako malinkého děvčátka,který ve filmu není vubec zaznamenán.A taky to že se mi už tolik nezamlouvá filmová podoba.Ráda se k Angelice zase vrátím,je to příjemné odpočinkové počtení. :-)

02.04.2013 5 z 5

Harryho P. milluji ale touto knihou sem byla docea zklamana,nastesti sem si ji stahla v elekronicke podobe :-(

25.03.2013 1 z 5

Angelika - Popravený u Notre-Dame (4. díl) Angelika - Popravený u Notre-Dame (4. díl) Anne Golon (p)

Tento ďíl mě zatím bavil nejvíce,točí se kolem odsouzení a popravení Joffrey de Peyrac.Nenašla jsem jedinou čás která by mě nudila. O proti předešlému,je to neskutečně napínavé čtení.

20.05.2013 5 z 5

Svět je plný rozvedených žen Svět je plný rozvedených žen Jackie Collins

Čtivé příběhy několika lidí,které se postupně slévají do jednoho. :-)

02.04.2013 4 z 5

Hra o manželství Hra o manželství Jeffrey Eugenides

Hodně jsem se přemáhala,kniha mě hned od začátku silně nebavila.Skončila jsem na 64 straně,dál to prostě nešlo!

29.03.2013 odpad!

Angelika - Královské slavnosti (3. díl) Angelika - Královské slavnosti (3. díl) Anne Golon (p)

Slabší než předchozí dva díly.Je to jen osobní názor,výceméně mě nebavilo čís časti které se točily kolem královské svadby. Očemž tento díl je. :-)

20.05.2013

Eldest Eldest Christopher Paolini

Knihu jsem si koupila jen díky filmu Eragon,strašně jsem toužila dozvědět se jak bude příběh pokračovat.Ze začátku jsem byla nadšená a zažrana,došla jsem k polovině kde se Eragon učí používat koulza,umřela jsem nudou.Bohužel nuda trvala dál a dál a já knihu nedočetla.Takže ani nevím jak příbéh dopadl ani jsem se neodvážila, knihu novu otevřít nebo přečíst si další díl.Ted kniha leží u mé maminky,která dopadla úplně stejně. :-( Snad někdy dostanu chuť knihu znova otevřít a překousám se tou nudnou částí. :-)

02.04.2013 1 z 5

Pomáda Pomáda Ron de Christoforo

Miluji film a miluji i knihu!

02.04.2013 5 z 5

Angelika - Toulouská svatba (2.díl) Angelika - Toulouská svatba (2.díl) Anne Golon (p)

Samozdřejmně lepší než filmová podoba. Mě osobně nebavily některé úryvky ale to na kráse příběhu neubývá. :-)

Muži na ženění Muži na ženění Danielle Steel

Ze zacatku jsem se nemohla zacist ale pozdeji jsem se nedokazala odtrhnou :-)

01.03.2013 4 z 5

Hotel Vendôme Hotel Vendôme Danielle Steel

Moc krasna...cetla se uplne sama :-)

28.02.2013 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Moc pekna kniha.Ale,musim rict ze se mi daleko vic libi Padesat odstinu! Do obnazene sem se musela truchu nutit......a druhy dil ,spoutana .....pro me osobne jeste horsi na cteni,vubec sem se nemohla zacist.

28.02.2013 4 z 5