NicNedaNicNema NicNedaNicNema komentáře u knih

Keď nás pravda spojí Keď nás pravda spojí Emily D. Beňová (p)

(SPOILER) Konec trochu "láme" srdíčko.
No ale v reálném světě bych o takového tupce teda ani koště neopřela. Nepochybuju, že by i tak jí radši zlomil, než aby před rodinou dal přednost lásce, je vidět, že by stejně v tomto případě láska neměla naději na "Happy End".

26.05.2020 5 z 5

Náhradnice / Duha pro štěstí Náhradnice / Duha pro štěstí Roseanne Williams

Náhradnice moc čtivá není.
Duha pro štěstí se čte pěkně.

19.04.2020

Manželství s Italem Manželství s Italem Jennie Lucas

Trochu podprůměrná hq.

19.04.2020

Nerozumný nápad Nerozumný nápad Christie Ridgway

2 je o lukovi (spatne jmeno v popisu knihy)

07.04.2020

Vítr pampy / Tuctová princezna Vítr pampy / Tuctová princezna Maya Blake

No druhý díl Drakonie je slabší, ale furt lepší jak ten 3.

29.01.2020

Císařův drahokam / Fotbalistka z Miami Císařův drahokam / Fotbalistka z Miami Susan Stephens

Oba příběhy celkem čtivé.
Ten o Drakonie teda více a rozhodně ze série nejlépší.

29.01.2020

Ďábel a slečna Jonesová / Legenda o drakovi Ďábel a slečna Jonesová / Legenda o drakovi Kate Walker

Tehla kniha z těch 3 tří o Drakonii se mi do ruky dostala první a musím řict, že Andrese jsem nesnášela od začátku a to i bez toho abych věděla o předchozím chování v jiných dílech.

Maškarní bál / Dcera umělce Maškarní bál / Dcera umělce Jacqueline Baird

Oba příběhy jsou dosti čtivé.
V obojím případě hlavní mužský představitel je úplným ťulpasem až dokonce.

Nalezený syn Nalezený syn Barbara Dunlop

Z negativního postoje vždy za chvíli až do moc přeslazeného. Člověk by pak vždy dostal až cukrovku. Do čtení jsem se musela až nutit. Po druhé bych už určitě nečetla.

01.12.2019 1 z 5

Vášeň bez lásky Vášeň bez lásky Melanie Milburne

Dá se čist, ale nijak nevynikne.

29.11.2019 3 z 5

V římských uličkách V římských uličkách Carol Marinelli

Celkem čtivé, ale ne úplně chytající.

26.11.2019 3 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Ukázka nechutnosti mužů jak se patří.
A upřímně hnus že dokázal provádět to co jeho otec jeho matce, když viděl co to s jeho matkou pak dělalo, ale jak už to chodí tak takovéhle hnusy bohužel nejsou jen bujné fantasty a dějí se i v reálu.
Jinak knížka úplně suprová a buďme upřímný nějaká slza se minimálně všem v očku zaleskla.

24.11.2019 5 z 5

My My Elle Kennedy

Krásnej díl.
Ty dva si nejde neoblíbit prostě.
I tady se Blake zas sem tam objevil s "pubertálním" chováním, ale kdo by mu mohl cokoliv vyčíst. :D

04.11.2019 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Za mne rozhodně lepší jak předchozí díl.
V prvním dílu se ještě občas objevil nějakej ten "pubertální" výkyv, tady už ne. Bylo poznat že postavy už maj kousek životní etapy za sebou, takže určitě vyspělejší jednání.

12.10.2019 5 z 5

Poutník, čarodějnice a červ Poutník, čarodějnice a červ Christopher Paolini

Velké zklamání.
Ne že by předchozí děnní ve 4 dílech bylo lepší, to vůbec.
Za mne si nezaslouží žádnou hvězdu.

05.10.2019

King King T. M. Frazier

Pěkný příběh z reálnějšího prostředí.
I zbylé díly co nejsou oficiálně přeloženy stojí rozhodně za přečtení.

17.08.2019 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Tak díl se líbil celkově.
Konec vidím docela otevřenej, že by třeba časem Sarah měla v plánu pokračování, či novelu?
!!! spoiler tak trochu !!!
1.část spoileru
Vzhledem ke konci by ještě jedna kniha být mohla s příběhem o Dorianovi a Manon, nebo to dopadne jako u Dračích jezdců, kde láska skrz zaváháni Aryi mezi ní a Eragonem nebyla naplněna?!
2.část spoileru
Mohl by se objevit ještě i příběh po obnovení celého světa, s tím jak se jim vede a třeba s děťátkem Jeřába a Aelin, jímž slíbila Yrene pomoct až bude na cestě malé.

06.08.2019 5 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Oba díly docela bavily.
Jak tento, tak i předchozí.
I když upřímně příběh Petera a Giny se mi v té knize moc nelíbil až příliš se motal do hlavního příběhu, možná kdyby byl zvlášť, tak by se zalíbil.
Upřímně doufám, že u nás následující díl vyjde. Trochu jsem i tušila, že by epilog mohl být takový jaký je a vzhledem k tomu, že tu postavu, které se týká jsem si dost za tu dobu série oblíbila, by byla škoda, kdyby nevyšla.

01.06.2019

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Furt chybí ještě příběh dvojčat. Doufám, že ještě bude, byla by hrozná škoda je vynechat.

03.05.2019