NatyDee NatyDee komentáře u knih

Rodina Rodina Mario Puzo

Zajímavá knížka o rodině Borgiů, ale i o době, významných rodech, o intrikách, politice atd. Určitě pěkné čtení, kdo si rád přečte něco o historii :-)

10.10.2018 4 z 5

Vraždící děti Vraždící děti Cliff Linedecker

Při čtení knížky mi v některých okamžicích šel mráz po zádech. Je až děsivé, že vlastní krev dokáže zabít - v případech, kdy se mluví o bití a sexuálním zneužívání, tak se dá i jistým způsobem pochopit, že to dítě má jisté limity a prostě to vygraduje a už nechce, aby se mu ubližovalo. V každém případě zajímavá knížka...

13.09.2018 4 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Dana Browna a jeho knížky mám moc ráda, ale bohužel Počátek mě neoslovil, jako knížky předešlé. Přečetla jsem ho sice s velkou zvědavostí, ale možná mi tam chybělo víc propletenců a záhad, nedokážu přesně říct.
Na druhou stranu popis historie a míst v Barceloně jsou opět velmi zajímavé a propracované, jak u Browna známe - hned by se tam člověk rád vydal. I zvolené téma nebylo špatné: Kde jsme se tu vzali? Kam směřujeme? Dvě otázky, které občas řešil každý. Pro mě nejzajímavější byl Winston - Kdo to je a jakou roli má v knize nechám asi na každém, kdo si ji přečte :-) jediné, co můžu říct, že to je dobrý průvodce...

04.09.2018 3 z 5

Slzy prodaných dívek Slzy prodaných dívek Monika Wurm

Toto je moje druhá knížka od této autorky a opět nezklamala. Příběh je poutavý a jsem ráda, že je založen na fikci - i když v reálu je to asi mnohem horší. Chudá filipínská dívka po mnoha útrapách a strastech najde konečně lásku a bezpečí. Krásná červená knihovna se zajímavým tématem.

03.03.2018 4 z 5

Návrat ke slávě Návrat ke slávě Katie Price

Knížka je klasickým námětem - holka co hledá lásku a pak klasický trojúhelník. Občas jsem si říkala, že to není možný, jak je hlavní hrdinka naivní, ale nakonec to všechno dopadlo jak mělo. Takže pro mě takové oddychové čtení s nakouknutím do světa hvězd, které bývá dost ošemetné - ať už je to sledování fotografů na každém kroku nebo manipulace, aby se člověk dostal na výsluní.

15.05.2016 3 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Chvilku mi trvalo než jsem se zorientovala mezi tím, kdo je kdo a jak se mu říká a jaké je rozdělení jasnovidců. Knížka mě pak ale upoutala a přečetla jsem jí docela rychle. Originální nápad.

15.05.2016 3 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Když jsem tuto knížku od této autorky objevila, nevěděla jsem co čekat. Její předešlé knížky se mi moc líbily a tak to byla trochu jiné čtení. Nebyla jsem nadšená ani zklamaná, bylo to takové oddechové čtení s příběhem umístěným do Asie, což se mi líbilo. Za přečtení to určitě stálo.

15.05.2016 4 z 5

Konečná volba Konečná volba C. C. Hunter (p)

Takhle knížka se mi z celé série líbila asi nejvíc. Jen ten boj s Mariem vzal rychlý konec, navíc se do toho zamotal John. Ale jinak velmi pěkná série.

14.10.2014 4 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Vlkodlaci (Lycas) prostě bezva téma. Kniha se čte velmi dobře, rozhodně mě konec navnadil na druhý díl.

14.10.2014 5 z 5