Napůlanděl Napůlanděl komentáře u knih

Útěk Útěk Sophie Jordan

Po tomhle díle mám rozporuplné pocity...Děj byl pěkný, ale zároveň jako kdyby z něj koukalo něco co se mi ve třetím díle nebude líbít...Nevím...Jinak se kniha čte snadno, rychle...jako ddechovka s lepším fantasy světem...

08.10.2016 4 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Kniha mě mile překvapila... Vztah mezi Jacindou její matkou a sestrou se mi zdál divný, ale zároveň jsem Jacindu pochopila...Bylo mi jí i chvílemi líto...Její matka holt nechtěla, aby byla taková jaká je...Hlavní hrdiny jsem si oblíbila hned na začátku, uvidíme jak se to vyvine v druhém díle.

24.09.2016 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Pro mě to byla oddechovka...Jediné co bych tomu vytkla byl konec...hlavně epilog, moc mi nesedl. Představovala jsem si něco jiného...Doufám, že druhý díl mě více nadchne.

25.08.2016 3 z 5

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Nádherná kniha...Moc se mi líbílo zpracovaní milostného vztahu bez toho aniž by tam byl použit milostný trojúhelník...Konec mi přišel moc náhlý a zbrklý, ale i tak se mi kniha moc líbila.

24.08.2016 5 z 5

Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Mimi O'Connor

Kniha se mi moc líbila. Zavedla mě do zákulisí k filmu a zdělila vše důležite...a překvapivé věci o kterých jsem neměla ani páru.

12.08.2016 5 z 5

Příroda – Velký obrazový průvodce Příroda – Velký obrazový průvodce kolektiv autorů

Jak se píše v názvu "Velký obrázkový průvodce" tak to je, kniha se vlastně skládá jenom z obrázků, českých a latinských názvů...

17.09.2015 5 z 5

Ilustrovaná encyklopedie plemen koní Ilustrovaná encyklopedie plemen koní Susan McBane

V knize jsou snad obsažena všechna plemena koní a skoro u všech plemen jsou obrázky a popis koně. Pro ty kteří chtějí znát dobře plemena koní doporučuji.

Dějiny českých zemí Dějiny českých zemí Petr Čornej

Z této knihy jsem psala hodně referátů na dějepis a moc se mi líbilo jak jsou tam dějiny popsané.

Průzkumník přírody Průzkumník přírody David Burnie

Knihu jsem od někoho dostala. A velice mě zaujalo kolik tam je nápadu a pokusů... určitě doporučuji.

Zázračná planeta: Rekordy Země Zázračná planeta: Rekordy Země kolektiv autorů

Koupila jsem si jí jen proto že mě zaujal obal a myslela jsem si že mě to nebude zajímat, ale nakonec jsem si z toho pamatovala víc než jsem čekala.

Kůň Zázrak a Zelená dáma Kůň Zázrak a Zelená dáma Zuzana Holasová

První díl byl lepší, ale i tak se dala přečíst ;-)

17.09.2015 5 z 5

Anna - Krok za krokem do nového života Anna - Krok za krokem do nového života Justus Pfaue

Knížka se mi velice líbila, měla zajímavý děj a konec...

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Knihu jsem měla přečtenou za tři dny, byla více napínavější než prní díl. Určitě doporučuji.

16.09.2015 5 z 5

Leonardo da Vinci: minibiografie renesančního vědce a umělce Leonardo da Vinci: minibiografie renesančního vědce a umělce José Morán

Naučná a stručná kniha o Leonaru da Vincim.....

Sen Sen Pia Hagmar

Skvělé zakončení této série. Mohla bych to číst pořád dokola ;-)

Zrada Zrada Pia Hagmar

Ještě lepší kniha než první díl.....

Záhadný hřebec Záhadný hřebec Sharon Siamon

U prvních pár kapitol jsem měla problém se jimi prokousat, ale jinak to bylo super počteníčko.

16.09.2015 4 z 5

Kůň mých snů Kůň mých snů Christiane Gohl

Knihu jsem sice četla dávno, ale pamatuji si že konec mě velmi překvapil. Jinak doporučuji, bylo to super čtení :-)

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Ani jsem ještě nedočetla první kapitolu a už jsem jí zavírala a odkládala do knihovny. Čekala jsem věčí napínavost a zábavu při čtení, které se nedostalo a to mě odradilo od dalších dílů ;-(

16.09.2015 odpad!

Malé věci, velké věci Malé věci, velké věci Martina Drijverová

Kniha se mi moc líbila měla zajímavý děj a četla jsem jí na jeden zátah :-)