Kůň Zázrak a Zelená dáma přehled

Kůň Zázrak a Zelená dáma
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134686/kun-zazrak-a-zelena--134686.peg 4 48 48

Kůň jménem Zázrak série

< 2. díl

Uplynul rok a nad jezdeckou školou Oharek se stahují mraky. Možná je kontaminovaná negativní energií a ta statek zničí, pokud Ema a Filip nenajdou dost síly, aby překonali dozvuky temného příběhu, který se na Oharku odehrál před mnoha lety. Mohou se naštěstí spolehnout na přátele z jezdecké školy, ale, jak se zdá, nikdo z nich nedokáže zachránit koně Mirákla a Hamilkara. Nebo snad přece…? Zdroj : www.albatros.cz... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kůň Zázrak a Zelená dáma. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (9)

Míša06
23.08.2018 2 z 5

Opět to byl moc hezký příběh a dokonce se objevila i malá romantika. Místy mi ale připadalo, že to autorka místy protahuje. Zase se tam objevily přehnané "psychologické" popisy. Když přijeli končetiny nebo Robert zdálo se mi to tam násilně vecpáno. Kniha se mi docela líbila.

Janika2013
01.08.2018 4 z 5

Nečetla jsem 1. díl, ale tahle knížka byla hezká. Určitě ne žádný trhák, ale pobavila. Příběh nebyl úplně domyšlený, ale moc se mi líbil konec.

Byxy123
02.03.2017 4 z 5

U této knihy mi chvilku trvalo, než jsem se do ní začetla, ale poté mě možná bavila více, než první díl. Jelikož jsem si ji už moc nepamatovala, tak jsem byla překvapená z různých situací, záměrů a celkového vyřešení. :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kůň Zázrak a Zelená dáma v seznamech

v Právě čtených1x